• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sony Ps3 12gb Super Slim Konsol+1 Oyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garterton

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Ocak 2014
Puanı
1
Evet arkadaşlar ps3de aradığım zevki bulamadığım için, 12Gb Süper Slim Konsolumu satma kararı aldım. İnternet üzerinden satın almıştım reklama girer diye siteyi veremiyorum. Sadece 4 aydır bende. 20 Ay garantisi durmaktadır. Herhangi bir sorunu yoktur. Fiyat olarak 350 tl nakit olarak. Halkbank veya ptt havalesi ile.

Size şu şekilde gelecek:
- Kutusu
-Cihaz
-1 Kol
-Hdmi kablo
-Scart kablosu ve analog bağlantı kabloları
-Garanti belgesi ve Faturası
-1 Oyun (Metal Gear Rising: Revengeance.

[ACIKLAMA]http://[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
Wi-Fi bağlantısı var mı? Bir de USB girişi? Bir de kırılmış muhabbeti var acaba sen bunu kırdırttın mı yoksa orijinal hali ile duruyor mu?

Hard Disk değişimi yapabilirsiniz ama Super Slim için ayrıyetten HDD soketi almak gerekiyor. Dostum bu arada artık şu resimleri eklesek iyi olucak

Güncel vb kelimeler ile konuyu uplamak bölüm kurallarına aykırıdır tekrarlarsanız konu silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri