• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sony Xperia L

Vezir-i Azam

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Ocak 2012
Puanı
22
maxigamebanner1.png

e5bLMl.jpg

maxayrac1.png

Açıklama

Sony Xperia L (TaoShan), Sony Mobile şirketi tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan Android işletim sistemli bir akıllı telefondur.Xperia L, 18 Mart 2013 tarihinde tanıtılmıştır. Ülkemizde ise 16 Mayıs 2013 tarihinde satışa sunulmuştur. Gelişmekte olan ülkeler için, orta seviyeli bir akıllı telefon olarak üretilmiştir. Siyah, Beyaz ve Kırmızı renkleri mevcuttur.

KPmnkb.png

[ACIKLAMA]
Daha net görüntüler

Mutfak yetenekleriniz. En son vizyona giren filmler. Ya da size ait en beğendiğiniz anılar. Arkanıza yaslanın ve Android cep telefonunuzun 4,3 inç ekranında hepsinin keyfini çıkarın. Üstün ekran kalitesi her görüntüyü daha parlak bir hale getirir. Çektiğiniz günkü gibi canlı görüntülerle eğlence eskisinden daha da renkli.

[/ACIKLAMA]

eXm94O.png

[ACIKLAMA]
Tek dokunuş fonksiyonları sayesinde kolay bağlanabilirlik

En beğendiğiniz anları daha büyük bir ekranda görmek ister misiniz? Evdeki TV’nize geçiş yapın. Tek dokunuşla yansıtma özelliğiyle* NFC destekli Xperia L’nizdeki resimlerin veya filmlerin keyfini doğrudan TV’nizde çıkarın. Tek bir dokunuşla. Gece filmin ardından da devam ediyorsa, bir şarkı seçip telefonunuzu Bluetooth hoparlörüne bağlayın ve kendinizi ritme bırakın.[/ACIKLAMA]

maxayrac1.png

Özellikleri

eplXEz.png

maxayrac1.png

Tanıtım Videosu

maxayrac1.png

Satış Fiyatı

899,00 TL

Sony nin xperia serisindeki her telefona donanım olarak kefilim. Tek eksiği işletim sistemleri bu canım donanımların...

Geri