• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sony Xperia Z / Detaylar-Teknik Özellikler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
74ceivzw.gif

Telefon ile ilgili videolar

maxicon1.png

Telefondan Resimler

xperia-z-gallery-03-1240x840-7ecd093f3b661a91374d8ea94bfa2806.png
xperia-z-gallery-06-1240x840-564c9f0eee4eacb24926433171a53db7.png

xperia-z-gallery-02-1240x840-dc3b2c28d2f404392cadb352aceac578-opt.png

maxicon1.png

Teknik Özellikler

Ağırlık: 146 gram ~ 5.15 ons

Boyutlar: 139 x 71 x 7.9 mm
5.47 x 2.79 x 0.31 inç

Pil: Konuşma süresi(en çok): 11 saat kadar
Bekleme süresi(en çok): 550 saate kadar

Ekran: 5.0 inç TFT
16 milyon renk, 1920 x 1080 piksel

İçindekiler: Google Android 4.1 (Jelly Bean)
1.5 GHz Qualcomm APQ8064+MDM9215M Dört Çekirdekli

Kamera: Otomatik netleme özelliğine sahip 13.1 megapiksel kamera

Dayanıklılık: IPX5/7 (Suya dayanıklı) ve IP5X (Toz geçirmez)

Bu telefon bir harika samsung gibi en azından herkesin elinde olmaz. Türkiyeye gelir gelmez alıcam kesinlikle.

telefon gerçekten güzel fakat bataryası yetersiz hemen biter

Telefonu iyice araştırmanı tavsiye ederim şuan piyasadaki tüm telefonlardan fazla şarj ömrü var. Çünkü bu telefonda bi özellik mevcut 4 kat daha fazla şarj kazancınız olacak. Diğer özelliklerini saymıyorum bile 2013 en iyi telefonu bence. Umarım iphone ve samsung gibi herkesin elinde olmaz ;)

teknik özellikleri az kalmıs
Bravia Engine 2 kullanılan 443 ppi ekranı var
kamerası exmor
2 gbda ram su anlık aklıma gelenler bunlar :D

Telefonu iyice araştırmanı tavsiye ederim şuan piyasadaki tüm telefonlardan fazla şarj ömrü var. Çünkü bu telefonda bi özellik mevcut 4 kat daha fazla şarj kazancınız olacak. Diğer özelliklerini saymıyorum bile 2013 en iyi telefonu bence. Umarım iphone ve samsung gibi herkesin elinde olmaz ;)

S3: Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Sony Xperia Z vs Samsung I9300 Galaxy S III kıyaslaması

Galaxy Note II: Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Sony Xperia Z vs Samsung Galaxy Note II N7100 kıyaslaması

oldumu :)

Sonuç olarak Sony Xperia Z her türlü üstün. Kıyaslayabileceğin telefonlar s3 değil :D iphone5,S4, olsa bile. Sony z akar..

Sonuç olarak Sony Xperia Z her türlü üstün. Kıyaslayabileceğin telefonlar s3 değil :D iphone5,S4, olsa bile. Sony z akar..

batarya olarak üstün değil gördüğün gibi sırf telefonu alacaksın diye dünyanın en iyi telefonu olarak göstermene gerek yok eğrisi ile doğrusuyla inceliyoruz burda

ayrıca kendin diyorsun bak daha s4 ü görmedik

Son düzenleme:
batarya olarak üstün değil gördüğün gibi sırf telefonu alacaksın diye dünyanın en iyi telefonu olarak göstermene gerek yok eğrisi ile doğrusuyla inceliyoruz burda

ayrıca kendin diyorsun bak daha s4 ü görmedik

Ben sony firmasında çalışan birisi değilim burada laf anlatıp sana telefonu övecek gibi bir niyetimde yok git s4 al. Ben sana sony xperia z şuanki piyasadaki telefonlardan çok iyi ve 2013 en iyi telefonu seçildi. İyice araştır bence sen.

Ben sony firmasında çalışan birisi değilim burada laf anlatıp sana telefonu övecek gibi bir niyetimde yok git s4 al. Ben sana sony xperia z şuanki piyasadaki telefonlardan çok iyi ve 2013 en iyi telefonu seçildi. İyice araştır bence sen.

ben çıkardım belge koydum ortaya iyice araştır diyeceğine çıkar belgeyi koy boş muhabbet yapma

Görende sanıcak biriniz Samsung firması CEO'su diğeriniz Sony CEO'su, neyin tartışması bu

bazı çok bilmiş arkadaşlar haklısın demek yerine gelmiş laf dalaşı yapıyorlar ;)

arkadaşlar bu telefonun şarj olarak çok iyi , o gösterdiğiniz kiyasla sitesindeki özel modu kapalıyken gösterilmiş xperia z nin en iyi özelliklerinden biri stamina modu bulunmasıdır
videodan bakabilirsiniz

Geri