• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru Arkadaşlar

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
arkadaşlar ben meslek lisesi mezunuyum bilgisayar üstüne webtasarim veritabanları ben mezun olduğumda bana iş yeri açma belgeside verdiler

şimdi sorun şu ben bu belgeler ile bilgisayar ofisi açabilirmiyim

çıraklık ustalık belgesi şartmı degilmi ?

o belgeyi bildiğim kadarıyla alması baya masraflıdır bu konuda kendinizi şanslı saymalısınız ayrıca bu ustalık belgesi olarakda geçer senin mesleğinde usta olduğunu bildirir.Bir işyeri açıp faaliyet göstermen için öncelikle bu belgeye ihtiyacın var daha sonra maliyeye kayıt olmana.Bu ikisi ile açabilirsin işyerini.
yardmcı olabilmişimdir inş.

o belgeyi bildiğim kadarıyla alması baya masraflıdır bu konuda kendinizi şanslı saymalısınız ayrıca bu ustalık belgesi olarakda geçer senin mesleğinde usta olduğunu bildirir.Bir işyeri açıp faaliyet göstermen için öncelikle bu belgeye ihtiyacın var daha sonra maliyeye kayıt olmana.Bu ikisi ile açabilirsin işyerini.
yardmcı olabilmişimdir inş.

benim anlamadım nokta bilgisayar üstüne iş yeri açmam için Çıraklık ve Ustalık Belgesi Gerekmi bana yoksa bendeki diblomalar yetermi

Bilgisayar isinin usta ve cirakligi yok bildigim kadariyla ustalik/kalfalik belgesi gerektirmeyen islerde ise elindeki belge ile acabilirsin kardesim,sadece netlik kazanmasini istiyorsan belgenin fotokopisini al herhangi sana yakin olan muhasebeciye git bununla acabilirmiyim , prosüdürde degisiklik oldumu diye sor ücret almadan söyler, Telefonla bile olabilir hatta istersen kendi muhasebecimin nosunu bile verebilirim

Bilgisayar isinin usta ve cirakligi yok bildigim kadariyla ustalik/kalfalik belgesi gerektirmeyen islerde ise elindeki belge ile acabilirsin kardesim,sadece netlik kazanmasini istiyorsan belgenin fotokopisini al herhangi sana yakin olan muhasebeciye git bununla acabilirmiyim , prosüdürde degisiklik oldumu diye sor ücret almadan söyler, Telefonla bile olabilir hatta istersen kendi muhasebecimin nosunu bile verebilirim

yarın gidip detaylı araştırma yapacam alim sen bana özelden ver ben ginede muhasebeciye sorayım

Geri