• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SORU]PS Resim Kesmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AllisWell

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ağu 2009
Puanı
125
İyi akşamlar arkadaşlar PS'de yeniyim ufaktan ufaktan bilgiler edinmeye çalışıyorum sizlerden ara ara yardım isteyebilirim sizde yardımcı olursanız çok sevinirim.:kheart:

Resim kesmeyi biliyorum ancak resim keserken hata yapıyorum bunları nasıl geri alacağım veya kesmenin bir kolay yolu var mı?Hatalarımı nasıl düzelteceğim.

Resim çok kolay zaten arka fon beyaz.:beer

Buyrun resim;
35isyt1.jpg

CTRL + Z kombinasyonu ile hata yaptığınızda işlemi geri alabilirsiniz.

Hani böyle sadece resmin etrafını kesiyosun sonra resmi başka bir arka resim olan bir yere atıyosun öyle. Biraz saçma cümle oldu ama umarım anlarsın :D

Tam olarak şöyle mi yapmak istiyorsun.

Arkaplanı Felan Olan resimin sadece karakteri kalacak şekilde arkaplan temizleme işlemi yani sonuç böyle bir şey olucak :)

images

Örnek vermişsin zaten demek istediğini anladım.

https://www.maxigamerz.com/f466/photoshop-ile-render-yapimi-123689/

bu konuda arkadaş anlatmış Sana yardımcı olur. :)

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum ama onları zaten biliyordum benim kastetmek istediğim Türkçe olarak "Hızlı seçim aracı" kullanmaktı onuda öğrendim sağolun.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum ama onları zaten biliyordum benim kastetmek istediğim Türkçe olarak "Hızlı seçim aracı" kullanmaktı onuda öğrendim sağolun.

ps yi türkçe kullanıyorsan ingilizce kullanmanı tavsiye ederim dersler felan hep ingilizce çünkü :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri