• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru Sorma Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimeLess

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Mar 2012
Puanı
108
Kız arkadaşım ile birbirimize soru soruyoruz.Fakat aklıma fazla birşey gelmiyor.Ne sorabilirim ? :D Önerilerinizi eksik etmeyin.

Kaç kilosun diye sor.O sana atıyorum 50 dedi 70 80 varsın falan de çıldırt.Çok zaman geçirdim öyle :haha

kafandaki değilde tartıya çıktığında gözüken kilon kaç diye sor :D

Bir 'günaydın' ile başlayıp sohbetin dibini kazıyabilirsin, şahsen ben öyle yapıyorum.

Bir 'günaydın' ile başlayıp sohbetin dibini kazıyabilirsin, şahsen ben öyle yapıyorum.
günaydın ile başladık hala devam ediyor. :D 27/05/13'ten beri konuşacak hiç birşey bitmedi.fakat hep aynı şeyi konuşmak istemiyorum.o yüzden sizden yardım istedim zaten. (:

internet üzerinden oynanan basit oyunlar oynayın :) rekabet hoşlarına gidiyor :P

Soru sordugu falan yok sırf kız arkadaşının oldugunu belli etmek için böyle konu açıyor :( :(

Geri