• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shutetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shutetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ocak 2013
Puanı
8
Oyun sonu birini reportladığınızda. O kişi sizin onu reportladığınızı anlayabiliyor mu? (Umarım anlatabilmişimdir.)

Hayır,kimin reportladığını reportlayan kişi seni reportladım demediği sürece anlayamaz.

Hayır,kimin reportladığını reportlayan kişi seni reportladım demediği sürece anlayamaz.

Kesin bir bilgi ise oyunda hile var beyler hayırlı uğurlu olsun. ayberközkan adlı kişiyi bugün hakaretten reportladım mac sonu direk annie beni hakaretten reportladı beyler deyip gülüyordu... Zaten oynadıgı oyundada bir gariplik vardı oyun başında bizim junglemizi 2-3 defa kesti, olmadık yerlerde Q tutturuyordu.İtemlerinde ward görmedim ama nasıl oluyorsa görüş varmış gibi Q atıyordu Nidalee ile. Riota bildiridim ortaya cıkar heralde kesin olarak.

Geri