• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sorun büyük acil yardım..!

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Eski sevgilim yeni sevgilisisinin eski sevgilisiyle kanka olmuş. Eski sevgilimin yeni sevgilisinin eski sevgilisi de benim şuan ki sevgili adayım. Ne yapcam ben ? :pff

Hiç birşey yapmana gerek yok zaten kız seçimini yapmış önüne bakmalısın.

eski yeni bitti ben gideyim o ne lan öyle yılan hikayesi gibi olmuş seninki :D

Okurken 3 kere okumak zorunda bıraktın bizi, bırak herkes tarafını belirlemiş.

Ben hangi kafayla yazdıysam cidden şimdi okumaya çalıştım durumu biliyor olmasam anlamazdım :D

Çapraz eşleşme , sıkıntı yok.Sıkılınca tekrar değişirsiniz.

Sen onu bunu bırak, ne içtiysen aynısından banada söyle çok merak ettim şimdi :D :D

Eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisi belli sende kafa yapmış ki eski sevgiline takıyorsun yeni sevgilinin eski sevgilisi duymasın eski sevgilinle araları açılabilir.

Ygs paragraflarında bu kadar zorlanmıyorum 2 cümleyle iptal oldum

Geri