• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sorunum Piskolojik

KatilBiber*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
43
aslında kimseyle paylaşmam ben 2 3 kişiye söyledim şu ana kadar piskolojik bir sorunum var

ben duştan korkuyorum kolay kolay duş alamıyorum

ve duvarlara dokunamıyorum ellerim uyuşuyor genelde bana sıkıntılı derler.

yazayım bari dedim nasıl bi çözüm bulucam bilmiyorum ama bazen kötü oluyor

küçükken kedi kılı yutmuş olabilirsin o yüzden sudan korkuyor olabilirsin ayrıca böyle sudan sebeplerle konu açmayın ya neyse ben tatile sudana gidiyom hadi görüşürüz

duş derken? sudanmı korkuyon şampuandanmı korkuyon anlayamadım :D

Bazen duşta gözlerimi kapatınca banada oluo insan kendini savunmasız hissedio .p Tavsiye olarak salona leğene su koyup orda yıkanabilirsin. Korkutmak gibi olmasın bizim arkadaşta korkuyordu dün helvasını yediydik :evl: Duvara gelicek olursak, boyanın türünü öğrenebilir miyim?

ya şampuan değil bir derdimi paylayaşım dedim pişman ettiniz Keşke yazmasaydım

Duvarlara dokunamam ben parmaklarım ellerim uyuşuyor eski kız arkadaşım tahtaya dokunamıyordu yanımdayken kimseye duvarları elletmem

duş ise sebebi bilmiyorum rüya görüyorum 15 20 snlik sonrası çok kötü bir karın ağrısı oluyor atlatamadım hala

Koçum sen zaten kafadan psikolojik sorunlusun tek bu derdin yokki , facedeki deli resimlerin bile kanıtlamaya yetiyo :pispis

Bende eskiden korkuyordum duşdayken helede şu su gözleri açamaz hale getirdiğinde.Sonra alışa alışa düzeldi seninkide düzelir.

Sorunun 3 harflilerle ilgilide olabilir banyoya girerken destur çek bişeyin kalmaz ;) Hala devam ediyor dersen sorun psikolojiktir kardeşim, kendini alıştırıp kafanda bitirmen lazım.

----------

Ayrıca gece saatlerinde zorunlu olmadıkca duşa girme gündüz yapmaya çalış banyonu.

☺MaxiGame☻;2283966' Alıntı:
Sorunun 3 harflilerle ilgilide olabilir banyoya girerken destur çek bişeyin kalmaz ;) Hala devam ediyor dersen sorun psikolojiktir kardeşim, kendini alıştırıp kafanda bitirmen lazım.

----------

Ayrıca gece saatlerinde zorunlu olmadıkca duşa girme gündüz yapmaya çalış banyonu.
ben gece 3 de duş almış adamım :D valla hiç o tür korkularım yok inşallah olmazda :D

Valla bende şampuanı sürüp saçımı yıkarken gözlerimi açamıyorum ya işte o zaman korku oluyordu içimde illaha açıyordum gözüme hep su falan kaçıyordu kafamı duştan dışarı çıkarıp bakıyordum içerde kimse var mı yokmu diye sonradan kendi kendine geçti inşallah seninde kısa zamanda geçer ne diyeyim.

ben gece 3 de duş almış adamım :D valla hiç o tür korkularım yok inşallah olmazda :D
Havamı atıyon yani bende aldım kaç defa :D Ama gözlerimi kapattığımda biri beni izliyomuş gibi geliyo bazen :D Biz şimdi burda bunu konuşuruz elemanlar banyo yapamaz olur :D Kimse korkmasın duasını etsinde yapsın bişeycik olmaz :D

Geri