• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sözlük kursak ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Beyler sözlük kursak daha iyi olmaz mı ? En azından ordan muhabbet ederiz. Konuları falan tartışırız.

Aman aman.Yine 3-5 kişi gaz verecek yönetim gaza gelecek ve sözlük açılacak sonra kimse orayada girmicek.

Bir süre 1. nesil Maxigame üyeleri olarak hüküm süreriz ardından gelsin 12 yaş altı küfürbazlar. :pispis
Ya benim demek istediğim amacı olmayan bir topluluk kurmak gibi bir şey. Sözlükte belli kurallar elbet olucaktır yani diğer sözlükler gibi olmayız. İstiyorsanız hemen açayım bir tane :P

En iyisi o hevesleri içinize atın. Bir anlık ''heves'' ile Ümit Abi'ye kaç tane bölüm açtırdık. O bölümlerin şu anki hali vahşi batıda ki bir kasabadan çok daha ıssız oldu.

Sözde ''Sen aç yeter. Biz popi yapacaz orayı.'' Ama sonra ne oluyor. O bölümün açılmasında ısrar edenler hiç girmiyor oraya. Yani bu sözlük işi yaş.

Geri