• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SP Kasanlar için Free Ong Taktiği

MagicPower

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Tem 2009
Puanı
0

Merhaba Arkadaşlar
,

Yeni açtığım charda sp kasarken birşey farkettim. Belki çoğunuz biliyorsunuz ama bilmeyenler için iyi olur diye düşündüm (Bu yönden değerlerdirin lütfen...). Şimdi onu size açıklayacağım...
Bildiğiniz gibi her serverde sp kasanlar için ong taxiler oluyor (1-10, 1-15, 1-20 lvl gibi). Bu taxiler en fazla bizi 20 lvl'e kadar idare edebilir. Örneğin Fire / Light / Cold Nuker kasmak isteyen birini düşünelim. Bu adamın 30 lvl'e kadar hiç atak skilli olmayacak. Bu adamın taxiye girmesi lazım. 18 lvl olduğunda free taxi bulamayınca ne yapacak peki?? İşte bunu açıklıyorum:
Çoğumuz onglardaki botları görmüşüzdür. Genelde nuker ve wizard olurlar ve isimleri şöyle olur: shjkns, cnjrt, lkhrtyu, xbxjdf gibi :D İşte bu charları gördüğümüz an yanlarına gideceğiz ve etraflarında dolanmaya başlayacağız. Ve sonunda (partilerinde boş yer varsa) parti isteği gönderecekler. Ve işte beleş ong taxi :D

Belki yavaş kasabilirler. Ama bunu dediğimiz anda çok sevdğim bir atasözü devreye giriyor:
Vinegar that costs nothing is sweeter than honey.(Bedava sirke baldan tatlıdır) :pispis

Arkadaşlar, bunu çoğunuz biliyor olabilirsiniz. Şöyle düşünün 999 kişi bilir 9 kişi bilmez. O açıdan değerlendirin.

Geçen gaiada bana xp share item share pt attı botlar
icon17.gif

Şimdi fark ettim banada atmışlar ama adam gibi bişey düşmemiş :D

999 Kişi bilir 1 Kişi bilmez değilmiydi o?
1 kişi çok az :D

Son düzenleme:

Merhaba Arkadaşlar
,

Yeni açtığım charda sp kasarken birşey farkettim. Belki çoğunuz biliyorsunuz ama bilmeyenler için iyi olur diye düşündüm (Bu yönden değerlerdirin lütfen...). Şimdi onu size açıklayacağım...
Bildiğiniz gibi her serverde sp kasanlar için ong taxiler oluyor (1-10, 1-15, 1-20 lvl gibi). Bu taxiler en fazla bizi 20 lvl'e kadar idare edebilir. Örneğin Fire / Light / Cold Nuker kasmak isteyen birini düşünelim. Bu adamın 30 lvl'e kadar hiç atak skilli olmayacak. Bu adamın taxiye girmesi lazım. 18 lvl olduğunda free taxi bulamayınca ne yapacak peki?? İşte bunu açıklıyorum:
Çoğumuz onglardaki botları görmüşüzdür. Genelde nuker ve wizard olurlar ve isimleri şöyle olur: shjkns, cnjrt, lkhrtyu, xbxjdf gibi :D İşte bu charları gördüğümüz an yanlarına gideceğiz ve etraflarında dolanmaya başlayacağız. Ve sonunda (partilerinde boş yer varsa) parti isteği gönderecekler. Ve işte beleş ong taxi :D

Belki yavaş kasabilirler. Ama bunu dediğimiz anda çok sevdğim bir atasözü devreye giriyor:
Vinegar that costs nothing is sweeter than honey.(Bedava sirke baldan tatlıdır) :pispis

Arkadaşlar, bunu çoğunuz biliyor olabilirsiniz. Şöyle düşünün 999 kişi bilir 9 kişi bilmez. O açıdan değerlendirin.

Ben Sp Farm charını Güvenli yere Koyuyordum :D
Bide Cleric - bard Charım vardı 35 Lv :D
Koyuyordum Sbot'u :D Gold botlara Bless Str İnt recovery basıyordu :D
Hem Yatmıyorlar hem Seri kasıyorlardı :D Pt başkanı Dc olunca Ben Oldum Pt başkanı Yetkileri aldım Botlar gerçek oyuncuya Pt gönderemiyordu yetki sadece bnde olduğu için :D

Bunu Dene bence :D

Ben Sp Farm charını Güvenli yere Koyuyordum :D
Bide Cleric - bard Charım vardı 35 Lv :D
Koyuyordum Sbot'u :D Gold botlara Bless Str İnt recovery basıyordu :D
Hem Yatmıyorlar hem Seri kasıyorlardı :D Pt başkanı Dc olunca Ben Oldum Pt başkanı Yetkileri aldım Botlar gerçek oyuncuya Pt gönderemiyordu yetki sadece bnde olduğu için :D

Bunu Dene bence :D

Az yapmadık zamanında :hsml:
Saflar çatır çatır kasıyolardı:haha

Sizin taktik de güzelmiş :) Bir de 42-43 civarı charlar kastığı için exp az geliyor ama sp süper :)

Geri