• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Spam Eklentisi

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755

kakbgo.png

Son zamanlarda spam saldırıları almaktaydık.Bu soruna yeni gelen eklenti ile son vermiş bulunmaktayız.

IW5VDXs.jpg

Bundan sonrası için spam saldırsı yapanlara diğecek birşeyimiz yok fakat sahte hesapları ile reklam konuları açanlar (Vs..) için bilgilendirme yapmak istiyorum.
Spam eklentisini kullanıldığında spam yapanlara ait tüm mesajlar konular hesaplar ıpler ne varsa tek tıkla gider.
Daha önceden duyursunu yapmadığız bir diğer eklenti ise otomatik ban eğer forumdan ban cezası alırsanız yeni açacağınız üyeliği yakalayıp bizlere hiç sormadan tekrar ban atacaktır.Bu durumdan bizlerin haberi ban atıldıktan sonra oluyor bizlere açmış olduğunuz yeni üyeliğin nick i söyleyen bir ö.m geliyor.
Bundan sonrası için tevsiyemiz bu tür işlere kalkışanlar varsa vazgeçsinler.

Bu eklentiyi bugun fark ettim anlamaya çalışıyordum.

Başarılı bir program tüm forum adına hayırlı olsun.

Spam eklentisini kullanıldığında sizlere ait tüm mesajlar konular hesaplar ıpler size ait ne varsa tek tıkla gider.

10 kez okudum ve hala anlamış değilim. :D Bize ait mesajlar neden gitsin ?

Abi yanlışlıkla mouse kayarsa oraya basarsak ? İlk gördüğümde bastım 1-2 kez birşey olmadı. O yüzden dedim. :D

Sistemin kullanımı ile alakalı bir konu mevcut gmod odasında.
Tek tıkla ıp ban sınırsız ban tüm mesajları konuları multi hesapları artık o bilgisayarda ne yazılıp çizildiyse kim girip çıktıysa hepsine müsahele ediyor sistem.

Yönetime ait bir olay sanırım. Kamuya açık konuda söylemelerine şaşırdım bende. Gözdağı veriyorlar olsa gerek..

Sanırım öyle .
Zaten efendilerle işimiz olmaz ki . Konuyu duyurmamın sebebi rahat durmayanlar içindi. Tek tıkla dümdüz olursunuz demeye getiriyorum kısaca.

bu sistem ne zaman çıkıcak. ben Spam butonunu göremiyorum şu an. ama iyi oldu en azından kolaylaşdırıyor spamcileri yakalamak. iyi bayramlar.

bu sistem ne zaman çıkıcak. ben Spam butonunu göremiyorum şu an. ama iyi oldu en azından kolaylaşdırıyor spamcileri yakalamak. iyi bayramlar.

Sistem çıktı sadece Maxigame görevlileri görebiliyor , sanada iyi bayramlar.

Geri