• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Spartacus tarzı yabancı film öneri ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -BuqRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-BuqRa

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2012
Puanı
2
Spartacus'un bütün sezonlarını baştan sonra izledim 10 numara bi dizi bu tarz film arıyorum zaman geçirmek için izleyebileceğim varmı bilgisi olan?

The walking dead'ıda bitirdim bütün sezonları, Criminal minds'ide bitirdim bu tarz savaşlı, zombili felan ekşın dolu dizi arıyorum varmı bilen :D

bu arada Spartacusu izlemeyenlere tavsiye kesinlikle izlesinler mükemmel bi dizi. Herşey gerçekci gibi kan olayı biraz abartılı ama kafa kopması kol bacak kopmaları felan gerçekci aynı D: bide filmde 15dk savaşıyolar 5dk erotik oluyo savaş ve erotik bi film D:

Game Of Thrones - Taht Oyunları, her ne kadar Spartacus gibi olmasada güzel ve kaliteli bir dizi.

savaş filmi olmasa bile post apocalyptic tarz olarak the walking dead polisiye olarakta the mentalist öneririm.

Game Of Thrones - Taht Oyunları, her ne kadar Spartacus gibi olmasada güzel ve kaliteli bir dizi.
Game Of Thrones
Bro sen o film 'i sansürsiz direk izledin mi ?
Daha ilk bölümde adam kraliçe olan kız kardeşine hayırlı işler :D
Dizi onu gören başka bir beyliğin oğlunun yukardan aşağıya atılması ile seneryosuna kavuşuyor.
Gelişim cağındaki veletler izlemsin.Sakıncalı herşey serbest flimde.

Yabancı Dizi olarak tek ve vazgeçilmezim Prison Break.
Sonlara doğru sıkar haberin olsun :)

Game Of Thrones
Dizi onu gören başka bir beyliğin oğlunun yukardan aşağıya atılması ile seneryosuna kavuşuyor.
zaten 50 dakkalık dizi 5 dakka sürüyo tvde

Game Of Thrones

Evet sansürsüz daha güzel :D

Spartacus'un bütün sezonlarını baştan sonra izledim 10 numara bi dizi bu tarz film arıyorum zaman geçirmek için izleyebileceğim varmı bilgisi olan?

The walking dead'ıda bitirdim bütün sezonları, Criminal minds'ide bitirdim bu tarz savaşlı, zombili felan ekşın dolu dizi arıyorum varmı bilen :D

bu arada Spartacusu izlemeyenlere tavsiye kesinlikle izlesinler mükemmel bi dizi. Herşey gerçekci gibi kan olayı biraz abartılı ama kafa kopması kol bacak kopmaları felan gerçekci aynı D: bide filmde 15dk savaşıyolar 5dk erotik oluyo savaş ve erotik bi film D:
İzlediğim yabancı dizileri sayayım sana hepsini de sıkılmadan izliyorum/izledim. Spartacus, Game Of Thrones, Primeval(kesinlikle izle), Supernatural. Bunlar tavsiyelerimdir.
Özetleyeyim dizileri.
Teen Wolf isminden de belli olduğu gibi kurtlarla ilgili olan bir olay. İzledikçe sarıyor.
Supernatural doğaüstü demek zaten ismi açıklıyor diziyi. Doğaüstü güçler var bununla savaşan iki genç ( Sam & Dean ) ve babaları.
Primeval ise favorilerim arasındadır. Primeval - Primeval New World diye ikiye ayrılıyor. Eğer başlayacaksan ilk olarak Primeval'ı izlemen lazım. Bu dizide geçmiş/gelecek arasında açılan zaman geçitleri var. Geçmişe açılan kapı varsa (herhangi bir zaman açılabiliyor) oradan dinozor veya eski yaratıklar gelebiliyor. Geleceğe açılan kapılar da oluyor burasını açıklamayayım sürpriz kalsın tabii izleyeceksen. Ama benden tavsiye kesinlikle başla Primeval'a :) İyi forumlar

ulen adama fırca atım neden bölümler yok diye ' varya dedi ' orada da rezil olduk iyi mi :D

Game Of Thrones

Abi sen Spartacus izleme ozaman :D Her bölümde sex-savaş var ve tamamen açık.. o.O

arrow diye bir dizi var çok güzel onuda öneririm spartacus gibi değil ama 10 numara

Geri