• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Special Force Serisi Devam Edecek mi ?

KimYooShin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
31
wkQcV.jpg

En alttakin Miss Fortune olmadığını söylemeye bin şahit gerekir :D
Sol üstteki talona benziyor bıçak tuttuğu için.
Sağ arka plandakide lee sine benzettim yani duruşu öyle geldi ama lee sinin bu olayla ne alakası var :D

Efsanelerliginden konu başlığı ve ss alıntıdır , içeriği kendim düzenledim

wkQcV.jpg

En alttakin Miss Fortune olmadığını söylemeye bin şahit gerekir :D
Sol üstteki talona benziyor bıçak tuttuğu için.
Sağ arka plandakide lee sine benzettim yani duruşu öyle geldi ama lee sinin bu olayla ne alakası var :D

Efsanelerliginden konu başlığı ve ss alıntıdır , içeriği kendim düzenledim

gp'nin gizli pasifi mi ne var orada Yarr I'm mighty pirate diyor ve MF'dede Yarr I'm mighty pirate hunter diyor bunlar gibi başka varsa onlar olabilir

gp'nin gizli pasifi mi ne var orada Yarr I'm mighty pirate diyor ve MF'dede Yarr I'm mighty pirate hunter diyor bunlar gibi başka varsa onlar olabilir
Korsan skinlerini araştırarak bu forcesi bulabiliriz. Ne alaka derseniz mf ve gp aynı yerde ?_? Korsan skinleri vardı galiba bunların riot ufakdan ipucu veriyor ama belli değil daha :D

Sağ taraftaki adamın üstünde sanki bir adam daha var gibi !?

Riot games serileri çok iyi en sevdiğim Mafia serisi :D bence o devam etmeli. Mafia Gp hiç fena olmaz :)

şu an lık aklıma bişey gelmedi belkide görsellik olması için konulmuştur illa bi champion olucak değil ya :D

Geri