• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Spor Giyim Mağazası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
beyler bizim burda pendorya ve neomarin var abi giriyorum ulan hepsi çocuk tshirti ne bi v yaka ne bi baskısız tişört hiç birşey yok kot desen hepsi bol sorun bendemi diyorum hayır kilom felanda normal boy 1.83 kilo 70 spor türü mağazalar söylermisiniz bildiğiniz istanbul pendik tuzla kartal bu tür yerlerde olursa daha iyi olur.

Defacto var bakabilirsin ben ordan alışveriş yapıyorum her türlü tarzda var.

Defacto var bakabilirsin ben ordan alışveriş yapıyorum her türlü tarzda var.
hmm olabilir kanki waikiki mi ne ulan bi girdim ne 31*31 bedeninde pantolon var nede spor türü tshirtler almış tshirti sarıya boyamış üstüne istanbul yazmış bide 15 lira diyor allahım ya :D

hmm olabilir kanki waikiki mi ne ulan bi girdim ne 31*31 bedeninde pantolon var nede spor türü tshirtler almış tshirti sarıya boyamış üstüne istanbul yazmış bide 15 lira diyor allahım ya :D
Hahaha :D :D wakiki birazdaha düşük yaş grupları için ama defacto iyidir umarım aradığın şeyleri bulursun. Yada hiç uğraşma git bir avm ye gir içini gez kesin bulursun. :D

Hahaha :D :D wakiki birazdaha düşük yaş grupları için ama defacto iyidir umarım aradığın şeyleri bulursun. Yada hiç uğraşma git bir avm ye gir içini gez kesin bulursun. :D
olm neomarinle pendorya bizim evin yanı la :D yeni oyun çıkınca media markta gidiyom sabahtan orda oynuyorum enayiler hiçde para vermiyom oh mis :D

geçen gta 5 oynadım 4 5 görev bitirdim sonra baktım adam bana bakıyo tip tip önceden plan yapmıştım gittim telefon hafızası nerde acaba dedim yukarda satılıyor dedi yukarı çıktım yukardan kaçtım :D
Hiç güleceğim yoktu ha. :D Adam iyikide dalmamış. :D Sadece aslanın avını süzdüğü gibi bakmış. :D

hiç cadde felan yok mu oralarda spor giyim mağazaları felan oluo gençlere yönelik. Veya markaların bir arada olduğu alış veriş merkezleri?Sizin o taraflara doğru bildiğim bi viaport var oda dandik adidas mağazasına giriosun döküntü gibi. Ümraniye-Kadıköy taraflarına da bakabilirsin. Ama internette de çok farklı tişört modelleri var kimsenin üzerinde olmayan tarzlarda internettende sipariş edebilirsin :)

Maltepe Park 'a gel Caner. yeni yeni mağazalar var bi dolaş elbet bulursun ;) Olmadı Kartal M1 Tepe Reale gel orada Outlet Center var oradada bişeyler bulursun

Son düzenleme:
Geri