• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Spotify Artık Ücretsiz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
vf96r.jpg

Dünya çapında oldukça yüksek bir popülariteye sahip olan başarılı müzik dinleme uygulaması Spotify, New York'ta gerçekleştirilen basın toplasında söz alan Spotify Ceo ve kurucusu Daniel Ek uygulamanın bundan sonra müzikseverlere ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.

Daniel, ayrıca Spotify'nin global büyüme stratejisine bağlı olarak yakın bir gelecekte Avrupa ve Latin Amerika'da 20'den fazla yeni pazarda kullanıma açılacağını ve toplam pazar sayısının 35'ten 55'e çıkacağını belirtti.

Bu haber eminim ki benim gibi müzik tutkunlarını oldukça sevindirecektir. Çünkü Spotify gerçektende çok kaliteli ve başarılı bir müzik dinleme uygulaması ve neredeyse akıllı cihazların olmazsa olmazı haline geldi.

Spotify uygulaması hem iOS hem de Android platformlarında faaliyet göstermekte. Dilerseniz uygulamanın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz :

- iOS için Spotify Uygulaması : https://itunes.apple.com/us/app/spotify/id324684580

- Android için Spotif Uygulaması : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotify.mobile.android.ui&hl=tr

Son olarak, ünlü rock grubu Led Zeppelin'in bütün kataloğu da Spotify üzerinden müzikseverlerin erişimine açıldı.
vf95d.png

Çok iyi oldu birde internetsiz dinleme diye birşey vardı o varmı ?

Offline modunu denemedim henüz ama online modu çok güzel çalışıyor test ettim :)

48 saat istediğiniz müzigi dinleyebilirsiniz diyor ondan sonra napcam :D

Sende bişeyler var Caner, hem Android hem iOS da denedim herhangi bir süre kısıtlaması görmedim.

Geri