• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Spotify

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lilly
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lilly

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ocak 2017
Puanı
0
Merhabalar arkadaşlar öncelikle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerler spotify hesap açmak istiyorum daha doğrusu açacağım Facebook üzerinden kayıt olmayı düşünüyorum aslında , bu üzerinden kayıt olduktan sonra Facebook hesabımı üyeliğimi kapattığımda veya dondurduğumda spotify üyeliğine erişebilir miyim? Veya E posta ile kayıt olduktan sonra hesabımı Facebook a bağladığımda profilimde kayıtlı olduğum kullanıcı adı mı yoksa hesabımı bağladığım facebooktaki profil ismimgözüjür? Yardımcı olun lütfen.

Merhabalar arkadaşlar öncelikle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerler spotify hesap açmak istiyorum daha doğrusu açacağım Facebook üzerinden kayıt olmayı düşünüyorum aslında , bu üzerinden kayıt olduktan sonra Facebook hesabımı üyeliğimi kapattığımda veya dondurduğumda spotify üyeliğine erişebilir miyim? Veya E posta ile kayıt olduktan sonra hesabımı Facebook a bağladığımda profilimde kayıtlı olduğum kullanıcı adı mı yoksa hesabımı bağladığım facebooktaki profil ismimgözüjür? Yardımcı olun lütfen.

Merhaba,

Facebook üzerinden giriş yaparsanız Spotify'a Facebook hsabınızı kapattığınızda veya dondurduğunuzda haliyle normal olarak Spotify'a da giriş yapamazsınız. Size önerim Facebook'tan bağımsız bir Spotify hesap oluşturmanız.

Merhaba,

Facebook üzerinden giriş yaparsanız Spotify'a Facebook hsabınızı kapattığınızda veya dondurduğunuzda haliyle normal olarak Spotify'a da giriş yapamazsınız. Size önerim Facebook'tan bağımsız bir Spotify hesap oluşturmanız.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak , Kullanıcı adını nasıl kendi adımız haline getirebilirim acaba ? Yani örnek veriyorum Herhangi bir nickname ile açılan bir spotify hesabını nasıl kendi adımızı koyabiliriz ?

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak , Kullanıcı adını nasıl kendi adımız haline getirebilirim acaba ? Yani örnek veriyorum Herhangi bir nickname ile açılan bir spotify hesabını nasıl kendi adımızı koyabiliriz ?

Bildiğim kadarı ile tam olarak emin değilim ancak o sadece kayıt esnasında belirleniyor ve sonrasında değiştirilemiyor.

Öncelikle Merhabalar , dediğiniz şeyi spotify normal bir hesap açtıktan sonra , sonradan facebook'u bağlarsanız kendi isminizi yani facebook profilinizdeki isminizi kullanabilirsiniz. Yalnız facebook bağlantısını kestiğinizde isminiz eski haline dönmektedir.

Geri