• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SQL Erişim Sorunu [Error 26] Çözümü

JCarlsberg

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Kas 2009
Puanı
295

SQL Erişim Sorunu [Error 26] Çözümü

DFegd.png

Kimi zaman karşımıza çıkan sql bağlantı sorunu aslında basit bir kaç adım ile çözüme ulaşabilir.

Kimi sunucularda yada localde stabil çalışan SQL programı kimi zaman atılan bir restart sonrası bağlantı hatası alabilir.

Bu hata sonrası yapılması gerekenler

----------------------

Bilgisayar - Sağ tık -

Yönet -

SQL Server Configuration Manager -

SQL Server Services -

SQL Server [SQLEXPRESS] -

Sağ tık -

Start

Bu Basit Bir Kaç Adım Sonrası Artık SQL Bağlantı Hatasından Kurtulmuş Olacaksınız

gcx2c.png

Bu anlatım sonrasında hala bağlantı hatası yaşayan arkadaşlar olursa konu içerisinde görselli hata resmini paylaşırsa yardımcı olurum

Geri