• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sro Bilinmeyen bazı buglar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crossbow123

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Tem 2009
Puanı
5
ilk bugla başlayalım hotanda sadece köprünün altıne girme vardı diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! işte size bir sürü hotan bug 2:18 e dikkat en iyi buglardan biri
buda jangan bu bugu ilk seferde yapamadım ama 2. de oldu tam yerinden geçmelisiniz
buda en son bug fakat anlayamadığım şey suyun altında neden npc var? ve alexandriada oraya nasıl gidiliyor?
kesinlikle alıntı değildir! bizzat kendim araştırdım beğenilirse devamı gelecek beğendiyseniz teşekkür edin :)

Tamam teşekkür ederiz ama , alıntı bunlar.
Videodaki çar senin değil...Buda bir nevi videoyu çeken arkadaşa haksızlık oluyor :)

O Değilde Hotan videosundaki heryeri biliyordum zaten :D boş iş adam duvar içine girmiş okadar :D

adam türk değil zaten + benim buldugum bug var rogue charlarda.talep olursa onun videosunu çekip paylaşacağım.kendim araştırıp koydum diyorum videoyu ben çektim demiyorum
tüm bug konlarını konuyu açan kişinin bulmadığına adım gibi eminim

Son düzenleme:
yüksek grafikte çekeceğim bir video programı arıyorum bulursam yarın paylaşacağım

Roguelerdeki bug dediğin Scud Bug Değil İnş. ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri