• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sro client.exe çalışmayı durdurdu veya iBOT.exe çalışmayı durdurdu (çözümü) Videolu.!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan igordom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

igordom

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Haz 2009
Puanı
2
Windows 7 kullanan arkadaşların başına gelmiştir , mecburen 1 silkroad fazladan açmak zorunda kalıyoruz ve 15 dakika (en fazla) sonra sro.client.exe çalışmayı durdurdu çözüm ara butonu filan çıkıyor bu sorunun çözümü gayet basit...

1-Silkroad'a sağ tıklayın.

2-Uyumluluk sorunu düzeltme.

3-Karşınıza gelenlerden 1. sıradakini ve en alttakini seçip ileri basın.

4-''Bu program daha önce hangi işletim sisteminde düzgün çalışıyordu ? '' sorusuna VİSTA'yı seçip devam edin.

5-Silkroad'ı birkere başlatın daha sonra ileri butonuna basın.

6-Hayırlı olsun.

:kheart: :kheart: :kheart:

Son düzenleme:
Windows 7 kullanan arkadaşların başına gelmiştir , mecburen 1 silkroad fazladan açmak zorunda kalıyoruz ve 15 dakika (en fazla) sonra sro.client.exe çalışmayı durdurdu çözüm ara butonu filan çıkıyor bu sorunun çözümü gayet basit...

1-Silkroad'a sağ tıklayın.

2-Uyumluluk sorunu düzeltme.

3-Karşınıza gelenlerden 1. sıradakini ve en alttakini seçip ileri basın.

4-''Bu program daha önce hangi işletim sisteminde düzgün çalışıyordu ? '' sorusuna VİSTA'yı seçip devam edin.

5-Silkroad'ı birkere başlatın daha sonra ileri butonuna basın.

6-Hayırlı olsun.

:kheart: :kheart: :kheart:
inşallah sorunu olanların sorunu çözülür.

windows taki dll lerden kaynaklanıyor başka bir windows kurarsanız sorunsuz calisir

kendi charıma girince sro cliend exe hatası veriyor ve kapanıyor.işin ilginç yanı başka bi chara girince sorunsuz bir sekilde kasıyor.bunun ile ilgili bi çözüm varmı.s

dur bakalım şuan oyundayım eğer öle yaparsa dediğin gibi yapıcam deniyecem :)

EDİT:Yaptım ama uyumsuz uygulama dedi windows 7de resimli anlatım eklermisin?

Son düzenleme:
Göstermelik video geliyor bu kadar basit işlemi yapamayanlar için.. birazdan yükleyeceğim

Ellerine Sağlık 10 Defa Denemiştim Olmamıştı İnşallah Şimdi Olur Başarılarının Devamını Beklerim :) :D :D

Ellerine Sağlık 10 Defa Denemiştim Olmamıştı İnşallah Şimdi Olur Başarılarının Devamını Beklerim :) :D :D

Aslında videoyu çekerken heyecandan yazamamıştım windows xp service pack 3 yaparsanız kesin olarak düzelir yazacaktım fakat videoyu yükledikten sonra kendimi kontrol ederken öğrendim :D

Aslında videoyu çekerken heyecandan yazamamıştım windows xp service pack 3 yaparsanız kesin olarak düzelir yazacaktım fakat videoyu yükledikten sonra kendimi kontrol ederken öğrendim :D

bi ara silkroadın klasörünü açıon silkroad exe ye özelliklere basıon :D :D

----------

Ya kardeşim her town çektiğimde sro_client.exe çalışmayı durdurdu diyor bide sen senin silkroad.exe ile sro_clientini rar yaparak ö.m. den atarmısın bide öyle deniyim :D

saol aga ellerine sağlık teşekkürler

----------

eline sağlık ama bottan girdim oyuna hata vermedi ama Disconnected from server yazıp oyundan atıyor yada dc veriyor 2 3 dakka oyunda geziniyorum oyundan atıyor belki 30 kez denedim hep aynı sürekli atıyor yada dc veriyor lütfen yardım edin

4 carım hepsini acıyor oynuyor ama wizarda gelince acmıyor, sınır olduğum kısımda bu zaten sanki biliyor bu ne ya wariorla bardla nasıl kasılacaz wizard olmadan cıldırıcam yaa genel sorun yaşayanlar wizarddamı sorun yaşıyor acabaaa

----------

aynı ıd lı carımdaki diğerlerini acıyor asıl carı açmıyor bunun bir cözümü varmı pet filan hepsi kapalı cıldırmaya az kaldı bir hafta boşa gitti

bende başka bir ıd gırınce sorunsuz çalıştı bot eskı ıd ıle gırmıyor ne yapmak lazım bılgısı olan var mı

kendi charıma girince sro cliend exe hatası veriyor ve kapanıyor.işin ilginç yanı başka bi chara girince sorunsuz bir sekilde kasıyor.bunun ile ilgili bi çözüm varmı.s

aynen bende de oluyor başka bir charla girince çalışıyor. Ama asıl charla girmeye çalışınca İsro-ibot çalışmayı durdurdu hatası veriyor .
hatanın nedeni bilenlerden cevap bekliyorum .teskkurler...

Aynı tip hata bendede var.Acaba toplama görevi nedeni ile olabilirmi?Zaten sürekli hedef bulunamıyor şeklinde ahtada veriyor.

Geri