• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

sro program

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ozkara1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ozkara1

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2012
Puanı
14
ufak bi bot yapmak istiyorum mesela atak yapsın mop seçsin hp mp ex göstersin bide hide show özelligi olsun nasıl yaparım hangi programla yaparım ?

Akşam akşam iyi güldüm ha sağolasın, o saydığın özellikler biraz fazla ufacıkcıkcık değil mi ? :D

Akşam akşam iyi güldüm ha sağolasın, o saydığın özellikler biraz fazla ufacıkcıkcık değil mi ? :D

adam bot yapıcak belki heavene rakip :( türk bot belki :/ niye hevesini kırıyorsun oğlum :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

ok rakiy sen kazandın :D

Oww yeaa
fighting0082.gif

Çok karışık bu işler. :D OpCode denen bir olay var.

Ayrıntı burada

Bence boşuna uğraşma derim. Vb6 'da 1 modül yazıyorsun, sanki kompozisyon yazıyorsun.

Tabi modülleri için, Attack, HPMP, Grap vs vs.

AutoIt ile daha kolay.

Ayrıca ePVP'de buradan ulşabilirsin.

Dediğim gibi kafa ağrıtmaya gerek yok. Ama zevk meselesi. :D
Yazacaksan vb6 bulaşma. Direk AutoIt.

Edit: Ayrıca Vb6'da programı bağlamak için buraya bak.

Örnek olarak benim paylaştığım konuyu, adam değiştirerek başka bir sitede paylaşmış. Ben yaptım demiş birde.
İşte bu yüzden bilgi vermek istemiyorum. :drym:
Ozan nasıl kırmış anladım. Adam değişik teknikler geliştiriyor. :D

Son düzenleme:
Çok karışık bu işler. :D OpCode denen bir olay var.

Ayrıntı burada

Bence boşuna uğraşma derim. Vb6 'da 1 modül yazıyorsun, sanki kompozisyon yazıyorsun.

Tabi modülleri için, Attack, HPMP, Grap vs vs.

AutoIt ile daha kolay.

Ayrıca ePVP'de buradan ulşabilirsin.

Dediğim gibi kafa ağrıtmaya gerek yok. Ama zevk meselesi. :D
Yazacaksan vb6 bulaşma. Direk AutoIt.

Edit: Ayrıca Vb6'da programı bağlamak için buraya bak.

Örnek olarak benim paylaştığım konuyu, adam değiştirerek başka bir sitede paylaşmış. Ben yaptım demiş birde.
İşte bu yüzden bilgi vermek istemiyorum. :drym:
Ozan nasıl kırmış anladım. Adam değişik teknikler geliştiriyor. :D

Yok yav ben kırma falan yapmadım, C# dan yaptım takıldığım yerlerde arkadaşlardan yardım aldım. :D

Son düzenleme:
e* pvpde Lucas adlı arkadaş yardım etmişti bana. oturup kalkma vs. yapabildim anca :D

beyler adam gayret etmeye çalışıyor siz hep hazırcılık yapıyorsunuz asıl sizin yüzünüzden gelişmiyor türkiye ??

Geri