• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sro Taxi Timer (Taxi Programı)

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
1A2mzI.png

Açıklama :

Benzeri taxi programlarından birisidir. Yabancı bir sitede buldum denedim bana oldukça güzel ve kullanışlı geldiği için sizlerle paylaşmak istedim.

Programın en önemli özelliği bir kişinin süresi dolduğunda sizi alarm ile uyarmasıdır.

Sanırım herkes kolaylıkla kullanabilir yani kullanımını anlatmaya gerek yok.

Linkler (229 KB)

Link 1 : www.mediafire.com/download.php?nohnhmmnymb

Credit by Zachk

herekeze tavsiyem kagıt kalemle çalışması asıl böyle programlardan spam veya trojen gibi veriler bu programlar aracılığı ile geliyo.. en güzeli kağıt kalemle çalışmak
[küçük bir önlem ama char çalınmasından iyidir :) ]

PAYLaŞIM İÇİN Sağol kardşeim ...

Güzel Bir Program ancak alarmı çok kısa gibi geldi bana Yani şöyle Mutfaktayken fln duyabileceğim yada hiç susmayan bişi olsaydı ben durdurmadan iyi olurdu yinede güzel paylaşım :)

byler ben 2. linkı ındıremıyorum yardım edersenizz sevinirim

kardes ben lınk 2 yi indiremıyorum yardımcı olurmusunuz

Geri