• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SROKing] Bot Hesabı Açmak > Kredi Yüklemek > Paket Seçmek

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
b8oaxk.jpg

Eğer SROKing ile yeni tanıştıysanız, denemek istiyor ancak kredinizi nasıl yükleyeceğiniz hakkında endişeleniyorsanız tüm bu endişelerinizi bir kenara bırakın :)

Sizin için bot kredisi satın aldıktan sonra yapmanız gereken tüm işlemleri sırasıyla ve resimli olarak anlattım.

Sorunsuz bir yükleme için yönergeleri dikkatlice takip edip yine dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.

vee evet işte başlıyoruz...

- İlk adım olarak botun en güncel versiyonunu indiriyoruz.

Botun güncel versiyonunda aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz ;

Sroking Download Link : http://www.newsroking.com

- Botumuzu indirdikten sonra herhangi bir yere çıkarıyoruz ve çıkardığımız klasörün içerisinde bulunan "
Launcher" isimli dosyaya çift tıklayarak açıyoruz.

k48oyv.jpg

- Karşımıza gelen pencerenin "
Language" kısmından "Turkish" i seçiyoruz. Botumuzun türçe dilini seçiyoruzki işlemleri daha kolay ve anlaşılır yapabilelim.

5u0e1k.jpg

- Türkçe dilimizi seçtikten sonra "
Kayıt Ol" seçeneğine tıklayıp kendimize bir bot hesabı oluşturacağız.

Bot hesabı bot süremizin yani kredimizin yüklendiği bir çeşit hesaptır. Bu hesabı bota giriş yaparken ve kredi yüklerken kullanacağız.

334mc8j.jpg

- Açılan pencerede
Kullanıcı Adı alanında bot hesabımızın adının olmasını istediğimiz bir isim seçiyoruz. Bu herhangi bir isim olabilir yanlız kullanıcı adı ve şifre seçerken şunlara dikkat edin ;

1. Kullanıcı adı ve şifrede kesinlikle türkçe karakter kullanmayın. (Türkçe Karakterler ; ü, i, ö, ğ, ç, ı)

2. Kullanıcı adınız ve şifreniz en az 6 karakter en fazla 16 karakterden oluşabilir.

3. Kullanıcı adınızda hem harf hemde rakam kullanmak zorundasınız.Sadece harf veya sadece rakam kullanamazsınız.

Bu maddelere dikkat ederek kullanıcı adımız ve şifremizi seçtikten sonra "
Onayla" butonuna tıklayıp üyeliğimizi tamamlayabilirz yanlız benim size tavsiyem E-Mail kısmınada geçerli E-Mail adresinizi yazmanızdır. Eğer E-Mailinizi yazarsanız şifrenizi unuttuğunuzda E-Mailiniz sayesinde tekardan şifrenize ulaşabilirsiniz.

"
Yönlendirme" kısmı önemli değildir orayı boş bırakabilirsiniz. Ne olduğunu merak edenler için ; Buraya sizi sbotla tanıştıran kişinin bot kullanıcı adını yazıyorsunuz. Ne gibi bir faydası var derseniz bizce hiç bir faydası yok

s1ubft.jpg

- Gerekli alanları doldurup onayla dediğimizde aşağıdaki gibi üyeliğimizin başarıyla tamamlandığına dair bir uyarı penceresinin açılması gerekiyor. Eğer aşağıdaki pencere gelmez ise bilinki bir yerde hata yaptınız dönüp işlemleri baştan ve dikkatlice yeniden yapınız.

25khtow.jpg

- Bot hesabımızı oluşturduk şimdi sıra geldi bot kart bilgilerimiz ile kredimizi yüklemeye...

Öncelikle kullanıcı adı ve şifre kısmına az önce oluşturduğumuz bot hesabımızın id ve şifresini girip "
Login" butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz.

156vkna.jpg

- Giriş yaptıktan sonra "
Kartı Yükle" seçeneğine tıklıyoruz...

ilx7ix.jpg

- Bu pencerede bot hesap kullanıcı adımız ve şifremiz otomatik yazılmış olacak bizim yapmamız gereken tek şey satın aldığımız bot kredimizin yüklü olduğu bot kart id ve şifresini gerekli alanlara yazıp "Onayla" butonuna tıklamaktır.

- Bot Kart ID ve Şifreyi yazarken sonlarında boşluk kalmadığından emin olun yoksa yüklemeyi yapamazsınız hata verir.

1zchh6s.jpg

- Kredimizi yükledikten sonra son olarak yapmamız gereken bir şey daha kalıyor o da paket seçmek. Bunun için bot menüsünde bulunan "
Sroking Mall" seçeneğine tıklıyoruz.

2nvpj6.jpg

- Sroking botu farklı özellikler taşıyan 6 paketten oluşuyor, mouse ile paketlerin üzerine geldiğinizde sağ tarafta içerdikleri özellikler listeleniyor. Bu özelliklere göre sizden istenilen kredi miktarı ya azalıyor veya artıyor.

- Tüm özellikleri içeren paket en üstte bulunan "
King's Pack (All Features)" dir ve bu paketin istediği kredi miktarı 400 dür.

- Sroking de krediler "
KingGold" olarak adlandırılır.

- 400 kredili paket tam 1 aylık süreye karşılık gelmektedir.

Bizim size önerimiz en üstte bulunan King's Pack'i seçmenizdir. (Önemli Not : King Paket Kaldırıldığı İçin Onun Yerine Bir Altındaki Seçenek Olan Loop Botting Pack Seçeneğini Seçmeniz Gerekmektedir. Özellikleri Aynıdır Hiç Bir Farkı Yoktur.)

- Paketinizi seçtikten sonra "
Exchange" butonuna tıklıyorsunuz ve işleminiz tamamlanıyor.

qovdzt.jpg

Artık botunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi kasılmalar.

ben bunu 2pc de kullanabilirmiyim aylık alıpda sabah 1 pcde akşam 2ıncı pcde farklı farklı carlara girebilirmiyim?

Kart ID ve Şifresi parayla satılan bot kredisini içeren bir çeşit koddur. Botun kredi satışlarını biz yapıyoruz site anasayfasında bulunan hesaplarımızdan birine 12 TL ödeme yaptıktan sonra yine site anasayfasında sol üstte bulunan canlı destek hattından bize ulaşacaksınız bot kredinizi içeren Bot kart ID niz ve Şifreniz 2-3 dakika içerisinde size teslim edilir.

ben bunu 2pc de kullanabilirmiyim aylık alıpda sabah 1 pcde akşam 2ıncı pcde farklı farklı carlara girebilirmiyim?

Sbot önerirdim ancak sbot satışı yok. Sbot dan sonra kullanılabilecek en iyi bot sroking dir o da 2 pc de çalışmaz ona göre hesabınızı yapın.

2 sorum olacak arkadaşlar sroking üyelik satışı devam ediyormu ve üyelik için para ödeniyormuş galiba doğrumu arkadaşlar?

1.Üyelik ücretsizdir
2.Kredi ücretlidir satışı mevcut

kredi almadan üyeliğin bir anlamı olmaz

benim şu krediler hakkında bir sorun olacaktı. bir aylık kredi aldım. bir ay içinde kredi bitmeyince patlıyor mu? yoksa 2. veya 3. aya kadar yani ben onu bitirene kadar uzuyor mu ?

özel mesaj olarak cevap verirseniz daha çok sevinirim...

bu sroking bot s-bot gibimi srobot gibi mi yani sbot gibi 2,3 car acsak kredidn mi yer yani kredi 1 ay olmadan mı biter yoksa s-bot gibi kaç tane acarsan ac 28 gün mü sürer

Beyler acaba kredi yuklemeden kullanırsam nolur? COOOK ACİL CEVAP PLS OZELDEN

bu sroking bot s-bot gibimi srobot gibi mi yani sbot gibi 2,3 car acsak kredidn mi yer yani kredi 1 ay olmadan mı biter yoksa s-bot gibi kaç tane acarsan ac 28 gün mü sürer

Bu konu hakkında kimse net bir cevap veremiyor. Ama bildiğimiz kadarı ile 10 chara kadar sınırsız kasılabiliyorsunuz yani isrobot gibi değil. Tabiki bizde bundan %100 emin değiliz.

Beyler acaba kredi yuklemeden kullanırsam nolur? COOOK ACİL CEVAP PLS OZELDEN

Kredi almadan kullanamazsınız.

bu sroking'i sabah bı pc de kullanacam sonra onu kapatıp aksam bı pc de kullanacam aynı cahar olacak boyle bırsey mumkunmu??

ya kredi yukleme sayfasına girmiyor sayfa bomboş gozukuyor ve acılmıyor

ben üyeliği aldım giricem ama böle bi uyarı geliyo bad passaword diye

ben üyeli aldım ama giremiyorum bad passaword diye bi uyarı veriyo

Geri