• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking DC Problemi Hakkında Duyuru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Malumunuz son günlerde sroking ve dc probleminden muzdarip bir çok kişi var. Daha önceleri oyundan olduğunu düşünüyordum ama ufak çaplı bir araştırmadan sonra sroking resmi sitesinin bu konuda yaptığı duyuruya ulaştım.

Söylenilene göre sroking bot serverlarına çok yüklenme varmış yani server kapasitesini aşacak şekilde giriş yapılmaya çalışılıyor ve bu da sürekli dc yemenize sebebiyet veriyor. Sroking yetkilileri bu sorunu aşmak için extra bir serveri faliyete koyma planlarını devreye sokmuşlar ancak tam olarak ne zaman aktif olacağı hakkında bilgi verilmemiş. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey birazcık sabredip beklemek çözümün çok zaman alacağını sanmıyorum.

Öte yandan botun bir veta versiyonu yayınlandı ve ne kadar doğrudur bilmiyorum ancak birçok kişi bu beta versiyonunda dc probleminin daha az olduğunu söylemekte. Beta botun linkini aşağıda vereceğim ama unutmamanız gerekirki beta demek deneme demek yani dc sorunundan başka her türlü problem ile karşılaşmanız mümkündür böyle bir durumla karşılaşırsanız şikayet edinip durmak yerine eski sürümü tekrardan kullanmaya başlamanız rica olunur.

Sroking2.0.40_2 Test VersionYenilikler :

- Bu versiyon yeni bir server üzerinden çalışıyor haliyle dc yememesi olasılığı yüksek.
- Bu versiyonda joymaxın botlara karşı yeni koyduğu moblara karşı önlem alınmış bot o engellere takılmadan kasma alanına gidebiliyor.

Sroking2.0.40_2 Test İndir :

-
Link : http://www.sroking.com/down/SROKing2.0.40_2_test.exe

Sayın deepblue bu botto oto res verme oto res kabul etme var mı bide birden fazla pc de rtak kullanılabiliyor mu acaba?

Geri