• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SROKing Stogre ( Banka ) Problemi Çözüldü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HeSttIr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HeSttIr

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
logokucuk4br6.gif

[bilgi] SROKing Botu Bankaya Ugramadan .... İtemleri Satmıyor sadece kasada tutuyor. Bankayada Koymuyor . Siz koyacaklarınız Koyarsınız . Satacaklarınıza Satarsınız ..Bir Oyun Oynayabilirsiniz .... :) [/bilgi]​
[tamam] Evet Yapacağımız İşlem Çok Basit .....
* Supply / Satış - depo Ayarı

* Store Green & Gold Equpment ve Store Blue Equpment Seçeneklerini Tıklayın Boş Kalsın Kutucuklar ....

* Ok tıklatın .... Ve Bankaya Uğramayacaktır ...
[/tamam]
birlk.png

yenikapal.png

birlk02.png

Peki ßen satis yapmasini istiyorum her şekilde ne aldıgı potları satıyor ne ıtemlerı bankayada koyamıyor zaten hepsını satmasını ıstıyorum yerden aldıklarını onu nasıl ayarlayabılırım ?

ben bankaya urasın işaredlediklerimi koysun kalanları satsın pot mot alsın repaır yapsın atına binsin köpeyine mama alsın :ko istiyorum o nasıl olcak ???

Peki ßen satis yapmasini istiyorum her şekilde ne aldıgı potları satıyor ne ıtemlerı bankayada koyamıyor zaten hepsını satmasını ıstıyorum yerden aldıklarını onu nasıl ayarlayabılırım ?

satmasını istediklerini seç sonra sell yap

bugüne kadar yapılan bütün çalışmaları uyguladım fakat bot halen bankaya gidiyor ve boş boş bekliyor '' summon item cannot be stored at storage because pet is summoned '' diyebir yazı çıkıyor yukarıya buna biçözüm bulamasmısınız. şimdiden teşekkürler

bugüne kadar yapılan bütün çalışmaları uyguladım fakat bot halen bankaya gidiyor ve boş boş bekliyor '' summon item cannot be stored at storage because pet is summoned '' diyebir yazı çıkıyor yukarıya buna biçözüm bulamasmısınız. şimdiden teşekkürler

loot kısmında yukarıdakiler haric digerleri bölümünde hepsine pick diyerek deneyebilirmisin sonucu yazarsın yanısıra Supply/satış depo /others bölümündekileri ne dopla nede sat (no/no) ayarına cekerek bi dene bakalım olacakmı ?

ayrıca benmde bir sorum olacak ;
90 lvl itemleri ayarlayamıyorum daha doğrusu listede search kısmından aratmadan bulamıyorum ? cantada tutuyor onları 85 lvl item düserse onu hallediyor ama 90 lvl den sonrakiler item listesinde aratmadan çımıyor ?

bankayı acınca orda taklp kalıyo mu bende bankayı hıc acmıo nasıl yapcm acsın cıkan itemleri koysun istiyorum ?

Merhabe arkadaslar ben suan sro kingin yeni versionunu kullaniyorum.
Ve botun item toplamasini istersem topluo ama sadece elixier veya cöp topluo.
Onuda topladiktan sonrada storage koymuyor ve otomatikmen botun kendisi duruor.
Nasil cöze bilirim bu sorunu arkadaslar lütfen yardim ?:jil:

Son düzenleme:
Geri