• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SroLand Web Panel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
21obwad.png

Arkadaşlar bildiğiniz üzere sro land paneli nette nadir sitelerde bulunmaktadır linkleri kayboldu gibi birşey ben sizinle tekrar paylaşıyorum iyi kullanımlar..

Link :
. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil

Panelden bir resim tanımayanlar için :)

b9l2x.jpg

Birader Ben ayarladım ama söyle bi hata aldım
[h=1]Internal Server Error[/h]The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, EMAİLİNİZ@hotmail.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.2.8 (Win32) PHP/6.0.0-dev Server at ipadresi Port

Birader Ben ayarladım ama söyle bi hata aldım
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, EMAİLİNİZ@hotmail.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.2.8 (Win32) PHP/6.0.0-dev Server at ipadresi Port

C:\AppServ\Apache2.2\conf buraya gel httpd.conf var aç bunu ''rewrite'' arat bunu çıkan satırın başında ki ''#'' yi sil servicefix yap düzelir.

yaptım fakat son hali bu oldu bunu nasıl düzeltecem ?
b9mx1.png

----------

bunu nasıl çözecem arkdaşlar hata yukardaki resim çözümünü söylermisinz

----------

yardımcı olacak yokmu ya sunu bi halletmem lazm panel lazım acil

çok saol ama footer kısmını değiştirme amacını anlamadım adam elinin hakkı ile yapmış

----------

yaptım fakat son hali bu oldu bunu nasıl düzeltecem ?
b9mx1.png

----------

bunu nasıl çözecem arkdaşlar hata yukardaki resim çözümünü söylermisinz

----------

yardımcı olacak yokmu ya sunu bi halletmem lazm panel lazım acil
AppServ\Apache2.2\conf\httpd.conf dosyasını aç ctrl + f yap mod_rewrite arat başındaki işareti kaldır ve servicefix.bat yap

php.ini aç mssql arat başındaki ; kaldır . servicefix.bat yap.

+

index.php aç

session_start başına @ ekle kaydet.. işlem tamam

Bu Paneli Kurdum Sorunsuz fakat Giriş yapamıyorum sitedeki login bölümünden ne yapmam gerek

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\index.php:1) in C:\AppServ\www\index.php on line 410

böle hata veriyor girerken
login olurken

Geri