• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SroLine Online 80 Cap 240 Mastery İsro Rate ( 1x ) OldSchool Server

Başlangıç itemlerindeki potlar biraz saçma olmuş(x-large olmalı), 50 tane drug of typon vereceğine drug of typon un fiyatına 1 gold yapsan çok daha iyi, reklamlama konusunu biraz genişletmelisin.

Tam aradağım gibi bir sro ama joysro kadar da zor olguğu zaman oynanmıyor . joysro resmen -2.5x felan :) Başarılar.

Güvenilir arkadaş bari indirip oynuyalım :)

100-200 yayıncı toplayan kişiler oyun açıyor enteresan bir hal aldı ortalık :D bu arada tanıtım konusu çok tebrikler baya uğraşılmış belli

kardeşim çok güzel düşünce edinmişsin suan aklımdakı projenin bi kısmını yapmışsın mutlaka katılıp databeseni bi gözden gecirmek isterim bende 0-70lv acıp sonra 100cap a dogruu 5lv 5lv artırarak gıtmeyı deneyecegım veya 10lv olarak atlattırıcam bkaalım senın projenden alabildigimi alıyımmı napsam :D

- - - Güncellendi - - -

eline koluna saglık kardeşim çok başarılı emin ol zamanla serverin tıklım tıklım olacak..:shd

Askerden yeni döndüm baktım tanıtımı tam benlik özellikle ışınlanma için 500 gold bulamadığımız zamanlardan bahsedip beni benden aldın ama server sitesine girip baktığımda bu gün ayın 28i ortalama açılalı server 14 gün olmuş herkeste sun item var :( olmadı bu hevesimi kırdın duygularımla oynadın...

Askerden yeni döndüm baktım tanıtımı tam benlik özellikle ışınlanma için 500 gold bulamadığımız zamanlardan bahsedip beni benden aldın ama server sitesine girip baktığımda bu gün ayın 28i ortalama açılalı server 14 gün olmuş herkeste sun item var :( olmadı bu hevesimi kırdın duygularımla oynadın...

Onlar 7 dg sunlar 8 dg için aynı şey geçerli değil :) Gerçekten eskiyi anmak isteyenler servera bakabilir kolay gelsin Onur.

Sroline Online

Oyun gayet güzel herkesi bekleriz. Emek sw. Onur da çok ilgili biri .

Son düzenleme:
Server da oyunda olan kişi yok . Siteden bakıyorum 500 gözüküyor . Ama alakası yok . Herkes 2 çar açıp bota koymuş . Gerisi de stala bırakmış çıkmış . Afk çok fazla . Her neyse benim yolculukta burada biter . Herkese iyi günler .

İsro oynamış arkadaşları servere bekleriz serverin zor ratelerde olduğunu bilerek gelin lütfen privatede başlamış arkadaşlar için zor gelebilir. Herkeze iyi eğlenceler.

Son düzenleme:
Geri