• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SRX Emulator Edit [HEavy Emulator] 13-14dg Emulator

QueenOfWiZz

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ara 2012
Puanı
6
Arkadaşlar SizinLe Srx Emulator Edit Halini Paylaşıyorum.

[Heavy Emulator] 1.0v Çalışan Özellikleri

Çalışanlar(EMULATOR working)

CH character
CH SKİLLS
party(%70)

guild(%85)
speed scrool %100
sp scrool (%100)
character change replace scrool(%100)
Devil(unique,blue,s grade vs.)(%100)
Reverse(%100)
109 slots 3 pages (%100)
global(%100)
Exchance(%85)
stall(%100)
storage 5 page add 1 page 5+1=6 pages
Auto Event Jangan Cave spawn unique
auto unique spawn

Emulator'de çalışmayanlar(emulator not working)

force
eu character(delete,silindi)
eu skills (delete,silindi)
fortess war
exp helper
sp helper
forgotten world

Client Link

Emulator Link

Buda Media.pk2 Link İndirdiniz Client İçine Atacaksınız.

Arkadaşlar Buda Oyundan Bir Video

[video=youtube;u0temWuTvoE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u0temWuTvoE#![/video]

Arkadaşlar Oyunun Kurulumu Hakkında En Kısa Zamanda Video Paylaşacağım.

ArkadaşLar Konuyu KilitLiyorum Bazı AvatarLar Ve Yeni PetLerde BugLar var Onları Düzeltince Açacağm En fazLa 1 haFTa.

Son düzenleme:
Linkler Ölü Queen kardeşim bidaha upload edersen sevinirim bekliyorum :shm:

Tamam kardeş bide acaba Kurulum videosunu nezaman atarsın yapıcaksanda sesli video hazırlarsan cok daha anlasılır olur diye dusunuyorum paşa simdiden teşekkurler iyi forumlar...Bide konuda eu skıllerı charı sılınmısdır yazıyor ama videoda eu char var ? :/

Tamam kardeş bide acaba Kurulum videosunu nezaman atarsın yapıcaksanda sesli video hazırlarsan cok daha anlasılır olur diye dusunuyorum paşa simdiden teşekkurler iyi forumlar...Bide konuda eu skıllerı charı sılınmısdır yazıyor ama videoda eu char var ? :/

Eu'Lar yoktu ama ben geri ekledim Sorun Yok :D

Şimdi Okula Giriyorm Gelince İlgileceğm arkadaşlar

Eu'Lar yoktu ama ben geri ekledim Sorun Yok :D

Şimdi Okula Giriyorm Gelince İlgileceğm arkadaşlar

:
Tamam Paşa Saol emeğine sağlık..Teşşekkürünü verdim : ) Konuyuda bu geceye kadar halledersen sevinirim bide bir an önce anlatımı yap bu gece kurup girmek istiyorum V-SRO serverım var ama ben pc'mi kasmıyacak 3-4 arkadasımlada takılacagım bişe istiyodum bu tam istediğim EMU işte :) aksam gorusmek uzere

kardeş alternatif linkler de koyabilir misin rapid den indiremiyorum da :S en kısa zamanda bekliyorum

Tebrikler Çok Güzel Olmuşa benziyo bi denemk lasım.
Bi sorum bu srxi nasıl editliyoz kaynak kodları nasıl açarım bide hangi dille yapılmış C++ gibi

Kardeşim linkler ölü linkleri rapidden değilde başka siteden yapamazmısın ??

İtin biri gelip pcmi hackler dosyaları alıp üstelik benim adımla benim lakabımla epvp de paylaşır başka bi itte gelir burda paylaşır.Şuna bak bide utanmadan demişki
ArkadaşLar Konuyu KilitLiyorum Bazı AvatarLar Ve Yeni PetLerde BugLar var Onları Düzeltince Açacağm En fazLa 1 haFTa.

olm kaynak kodları elinde mi ki sorunu düzeltip tekrar paylaşacaksın it.Şuan bu emulatör ne halde sen biliyormusun? Projeye başlayalı tam tamına 2.5 yıl oldu 03.10.2012 - 16.11.2014 ve 1 tek ftw kaldı onuda 1 aya tamamen bugsuz yapar inadına paylaşıcam sırf senin gibi ****lerin inadına.Ve ilk c# silkroad emulatörü tamamen bugsuz piyasaya sürülmüş olucak ve isro version v1.210 100 cap 10dg orjinal client.Helal olsun size başka birşey demiyorum nasıl bunun gibi ****ler forumda barınabiliyor hayla anlamış deyilim.Bu sayede 2 yıllık konuda hortlamış oldu :D

----------

İtin biri gelip pcmi hackler dosyaları alıp üstelik benim adımla benim lakabımla epvp de paylaşır başka bi itte gelir burda paylaşır.Şuna bak bide utanmadan demişki

olm kaynak kodları elinde mi ki sorunu düzeltip tekrar paylaşacaksın it.Şuan bu emulatör ne halde sen biliyormusun? Projeye başlayalı tam tamına 2.5 yıl oldu 03.10.2012 - 16.11.2014 ve 1 tek ftw kaldı onuda 1 aya tamamen bugsuz yapar inadına paylaşıcam sırf senin gibi ****lerin inadına.Ve ilk c# silkroad emulatörü tamamen bugsuz piyasaya sürülmüş olucak ve isro version v1.210 100 cap 10dg orjinal client.Helal olsun size başka birşey demiyorum nasıl bunun gibi ****ler forumda barınabiliyor hayla anlamış deyilim.Bu sayede 2 yıllık konuda hortlamış oldu :D

Geri