• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SS Online (Launcher Edit)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SSBlack
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SSBlack

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2015
Puanı
0
Launcher'i tasarladık tasarlamasına ama editte problem yaşıyorum.
arkadaşlar yardımcı olabilicek biri varmıdır?

Launcher.jpg

Birde Tasarım hakkında düşünceleriniz alayım... :crw:​

Ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz,yardımcı olayım? Tasarımı ne çok beğendim nede hiç beğenmedim diyemem,anladın sen :)

Ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz,yardımcı olayım? Tasarımı ne çok beğendim nede hiç beğenmedim diyemem,anladın sen :)

Arka Plan Oluyor ama site,start olmuyor kayıt etmiyor eski hali kalıyor.
Start,web,exit eskisi gibi kalıyor.
eski launcherin start,exit,options gibi resimler eski launcherinki gibi kalıyor.

Arka Plan Oluyor ama site,start olmuyor kayıt etmiyor eski hali kalıyor.
Start,web,exit eskisi gibi kalıyor.
eski launcherin start,exit,options gibi resimler eski launcherinki gibi kalıyor.

bg_1 ... ları nasıl değiştirdiysen buton dosyalarınıda yeniden düzenlemen gerek sadece tasarımı yapıp direk kullanamazsın.Her buton için ayrı .dat dosyası oluşturmalısın ve kodlamayıda ona göre yapmalısın.

bg_1 ... ları nasıl değiştirdiysen buton dosyalarınıda yeniden düzenlemen gerek sadece tasarımı yapıp direk kullanamazsın.Her buton için ayrı .dat dosyası oluşturmalısın ve kodlamayıda ona göre yapmalısın.

dat dosyalarının üstünde değişiklik yapıyorum acaba ondanmı?, Direk kendi dat dosyalarımımı oluşturayım yani?

start.dat diyelim bunu yeniden düzenlemen gerek 3 kademeli olarak effeckli olcak şekilde ve yeni pixelleri butona göre hazırlayıp txte geçirmen gerek yoksa çalışmaz.Her buton için ayrı ayrı bu işlemi yapmalısın.3 kademe demiştim ya ilk olanı normal görünümü 2.si butonun üzerine gelince mesela renk değişir 3.dü butona tıklayınca yine renk değişir böyle görsel anlamda değişiklik & renk katabilirsin.

start.dat diyelim bunu yeniden düzenlemen gerek 3 kademeli olarak effeckli olcak şekilde ve yeni pixelleri butona göre hazırlayıp txte geçirmen gerek yoksa çalışmaz.Her buton için ayrı ayrı bu işlemi yapmalısın.3 kademe demiştim ya ilk olanı normal görünümü 2.si butonun üzerine gelince mesela renk değişir 3.dü butona tıklayınca yine renk değişir böyle görsel anlamda değişiklik & renk katabilirsin.

böylede denemiştim ama yine denerim teşekkürler.

Geri