• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSE 5.3 Last+Dream :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SkyNight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 May 2010
Puanı
76
link: SSE5.3.rar
http://ge.tt/60uBQXS/v/05.6 yakında :)
courageous.jpg

Son düzenleme:
Bence çok güzel olur , adam zaten bayağı kazandı bu işten :)

Data dosyasını paylaş bence sourceleri paylaşmak iyi olmaz şimdi hazır dosyaları paylaş şimdilik

Bence paylaşmalısın üstad, pax'ın işini bitir derim. Adam çok para kazandı bu işten ayrıca türk arkadaşlar fazla parası olmayan vSro kuramayan arkadaşlara sevap yapmış olursun ben yinede vSro ya değişmem hiç bir şeyi fakat paylaşırsan bir çok insan mutlu olacaktır. Doğru kararı vermen dileğiyle iyi forumlar. :)

Bence paylaşmalısın üstad, pax'ın işini bitir derim. Adam çok para kazandı bu işten ayrıca türk arkadaşlar fazla parası olmayan vSro kuramayan arkadaşlara sevap yapmış olursun ben yinede vSro ya değişmem hiç bir şeyi fakat paylaşırsan bir çok insan mutlu olacaktır. Doğru kararı vermen dileğiyle iyi forumlar. :)
fazla para kazandıysa paylaşmasımı gerekiyor çalıntıdan sevapmı olur :D

vSro dosyaları bile paylaşılmış adam kıytırık emulatörü satıyor arkadaş bu yüzden paylaşması yönündeyim şu zamana kadar hiç bugsuz adam gibi emu paylaşılmadı maxigame'de bir ilk olur. :D

Bir programcı çok kazanınca sana mı batıyor? Haram olur demek yerine sevap olur diyorsun. Bu arada madem kıytırık sen neden yapmıyorsun?

Vsro için ramı yetmiyen ve geliştirmek isteyen kişiler için iyi olabilir.

''Bir programcı'' Programcı değil asıl hırsız programcı dediğin adamın kendisidir, başkasının oyununu taklit edendir. Ayrıca ben buraya tartışmaya gelmedim sadece fikrimi konuyu açan arkadaşa ilettim. Burada başkasının yorumuna saçma sapan yorumlarla karşılık verme çabasına girmeni anlamıyorum, hem o koruduğun adam madem iyi bir şey yapıyor bunu para ile satmasın o adamın düşüncesi nedir bilemezsin.

''Bir programcı'' Programcı değil asıl hırsız programcı dediğin adamın kendisidir, başkasının oyununu taklit edendir. Ayrıca ben buraya tartışmaya gelmedim sadece fikrimi konuyu açan arkadaşa ilettim. Burada başkasının yorumuna saçma sapan yorumlarla karşılık verme çabasına girmeni anlamıyorum, hem o koruduğun adam madem iyi bir şey yapıyor bunu para ile satmasın o adamın düşüncesi nedir bilemezsin.
Adam diyor para kazanması sana batıyor mu diye sen diyorsun hırsız olan paxtır eğer hırsızsa bunu paylaşınca sevap mı olucak yani :D saçma sapan yorum atan sensin :D

paylaş gitsin yararlanan yararlansın. Sanki umurunuzda adamın alacağı zarar ..

SSE 5.3 Last+Dream var arkadaşLar paylasimi diye dusunuyorum Sourceleride İçinde Paxın İşine sonmu versem diye dusunuyorum YorumLarınız ?

Daha Önce paylastıgım SürümLer

Sse 4.2
Sse 4.4 (bugsuz ama paylastıklarımın İtem datasını Değiştirdim.

Bencede Paylaşmalısın arkadaslara katılıyorum server acamıyan kurulum yapamayan ram ' vs gibi durumları el vermeyen arkadaslar için iyi olur.Paylaş o yuzden :) iyi forumlar.

Hırsızlıkla ne alaka ?

Veritabanını oluşturan kendisi
LoginServer'i vb'ini kodlayan kendisi
Modülleri kodlayan kendisi
Opcodeleri bulan kendisi
Clientide joymax yayınlıyor client herkese açık zaten adam istedigini yapar.

asıl files çalıntı değilmi sizce ?

Geri