• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sse pax 4.2[kurulum]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Himmler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Himmler

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Eyl 2009
Puanı
12
Bazı arkadaşlarımız yapamamış burada elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Öncelikle download Linkimiz (1.265 Client)

Silkroad Online | Files | Silkroad Online Legend V Plus: Battle Arena v1.265 Global Client | Clients | Game Front

SSE 4.2 Download Linki IIDreamII arkadaşımız paylaştı

https://rapidshare.com/files/278668298/ByIIDream_And_malik_4.2.rar

Rar Şifresi :

www.maxigamerz.com

Geçelim kuruluma...

İndirdiğimiz SSE dosyalarını, kurduğumuz clientin içine atıyoruz.Daha sonra "Game Server sql teneko" klasörünün içindeki config'i açıyoruz.
En üstte bulunan "[Server]
IP=85.105.168.55" Yazıyı kendinize göre editliyorsunuz. Online oynayacak arkadaşlar hamachi iplerini sadece kendileri oynayacak arkadaşlar 127.0.0.1 yapıyor.
Sonra en alt tarafta bulunan "LoginServerIP=127.0.0.1
LoginPort=15770" yazıda "LoginServerIP" yazan bölümdeki ipleri yine editliyorlar. Üstte exp rate felan var oradanda rateleri ayarlayabilirsiniz.

Daha sonra "Login Server sql\LOGIN SERVER" klasörüne girip "Servers" dosyasını açıyoruz. Şimdi burada 2 server var hangisiyle oynayacaksanız onun IP bölümlerini yine yukarıdaki gibi ayarlıyorsunuz.

Serveri çalıştırmak

"Game Server sql teneko" klasöründe SSE4.2 yi çalıştıyorsunuz. Biraz bekledikten sonra "Waiting for Login Server Connection..." diye bir yazı gelecek kırmızı. Ondan sonra "Login Server sql\LOGIN SERVER" klasörüne girip, "LoginServer12" yi calıstıyorsunuz. Turn ON yaptıktan sonra "Connect 1" in yanındaki Check yazısına tıklayıp oyuna giriyorsunuz.
Sorun yaşayan arkadaşlar konunun altından belirtebilir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Onaylandı.
Bir daha daha düzenli açarsanız konuyu iyi olur. Ben düzenledim bu seferlik.

Bazı arkadaşlarımız yapamamış burada elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Öncelikle download Linkimiz (1.265 Client)

Silkroad Online | Files | Silkroad Online Legend V Plus: Battle Arena v1.265 Global Client | Clients | Game Front

SSE 4.2 Download Linki IIDreamII arkadaşımız paylaştı

https://rapidshare.com/files/278668298/ByIIDream_And_malik_4.2.rar

Rar Şifresi :

www.maxigamerz.com

Geçelim kuruluma...

İndirdiğimiz SSE dosyalarını, kurduğumuz clientin içine atıyoruz.Daha sonra "Game Server sql teneko" klasörünün içindeki config'i açıyoruz.
En üstte bulunan "[Server]
IP=85.105.168.55" Yazıyı kendinize göre editliyorsunuz. Online oynayacak arkadaşlar hamachi iplerini sadece kendileri oynayacak arkadaşlar 127.0.0.1 yapıyor.
Sonra en alt tarafta bulunan "LoginServerIP=127.0.0.1
LoginPort=15770" yazıda "LoginServerIP" yazan bölümdeki ipleri yine editliyorlar. Üstte exp rate felan var oradanda rateleri ayarlayabilirsiniz.

Daha sonra "Login Server sql\LOGIN SERVER" klasörüne girip "Servers" dosyasını açıyoruz. Şimdi burada 2 server var hangisiyle oynayacaksanız onun IP bölümlerini yine yukarıdaki gibi ayarlıyorsunuz.

Serveri çalıştırmak

"Game Server sql teneko" klasöründe SSE4.2 yi çalıştıyorsunuz. Biraz bekledikten sonra "Waiting for Login Server Connection..." diye bir yazı gelecek kırmızı. Ondan sonra "Login Server sql\LOGIN SERVER" klasörüne girip, "LoginServer12" yi calıstıyorsunuz. Turn ON yaptıktan sonra "Connect 1" in yanındaki Check yazısına tıklayıp oyuna giriyorsunuz.
Sorun yaşayan arkadaşlar konunun altından belirtebilir.

aynen yazıldığı gıbı yaptım ama yınede sılkroad ekranı gelıyo ondan sonrası yok duruyo oyle oyuna gırmıyo :S loaderla gırıyorum hamacı ıp mı yazdım sonra port 155779 olark yazdım grmeye calısyom gırmedı hala :S

dediginin aynısını ben konu açılmadan önce denedimdi zaten SRO_Client açılıyor fakat oyuna girmiyor öyle kalıyor

Vsro filesten farkı nedir mesela neleri sorunsuz bir biçimde çalışıyor vsro files gibi normal bir sw açılabilirmi bilgilendirme yaparsanız cok sevinirim.

Vsro filesten farkı nedir mesela neleri sorunsuz bir biçimde çalışıyor vsro files gibi normal bir sw açılabilirmi bilgilendirme yaparsanız cok sevinirim.
Şimdi ben burda ne söylesem yanlış olur bu yazın ile ilgili tabii vsro files daha üstün ama emulatorde birkaç bug fixlendiğinde server rahatça açılabilir. Test et ve gör derim.

Elimde hazır vps var vsrodan pek bir farkı yok ise bununla 8 gb bir vps ile 4 tane 1000 kişilik sw acabilirim

Arkadaşlar ID PW Yazıyorum Enter'e basıyorum öyle kalıyor giriş yapmıyor neden ?

Geri