• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Staj Dosyası

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Staj Doldurmam Gerekiyor Ancak Ne Yapacağımı Bilmiyorum Yardımcı Olabilicek Var Mı Önceki Senelerde Yapanlar Varsa Yardımcı Olurlarsa Çok Sevinirim.(Bilgisayar Bölümüm)

Gayet basit birşey. Bölümünle ilgili bir iş yerine git. Mesela Bilgisayar parçası falan tedarik eden yerler olur. Oralara gidip staj yapmak istediğini söyle. Buralarda dosyada belirlenen sürede çalış. Günde 8 saati geçmiyor bu arada. Bu sürede hocalar 1-2 kere kontrole gelip imza atıyorlar. Staj bittiğinde de okula verirsin.

yok staja gidiyorum :D ve dönem başından bu yana hiç yazmadım staj defterini :D ve haftaya toplancak :(

Sıkıntı yok :D ordaki bir abiye söyle bugün hangi işlemleri yaptık veya yaptılarsa bir kağıda yazmasını rica et veya rica etme direk söyle zaten yazar sana yardımcı olur yani

Koordinatör öğretmenine veya koordinatör müdür yardımcısına danışmayı dene. Staj dosyasına yazacağın şeyler(ben bilişimciyim);
-Bugün RAM takıp çıkarmayı öğrendim.
-Hard Disk'i servis ekibi ile inceledik.
-Kasa temizlemeyi öğrendim.
.
.
.
.
Bu şekilde yaz. Fakat biraz daha samimi olsun Sevgili staj dosyam gibi. Daha çok not veriyorlar. Günlük tutar gibi tut. Hadi öpüldünüz. İyi akşamlar.

Koordinatör öğretmenine veya koordinatör müdür yardımcısına danışmayı dene. Staj dosyasına yazacağın şeyler(ben bilişimciyim);
-Bugün RAM takıp çıkarmayı öğrendim.
-Hard Disk'i servis ekibi ile inceledik.
-Kasa temizlemeyi öğrendim.
.
.
.
.
Bu şekilde yaz. Fakat biraz daha samimi olsun Sevgili staj dosyam gibi. Daha çok not veriyorlar. Günlük tutar gibi tut. Hadi öpüldünüz. İyi akşamlar.

Bizim Hocada Diyor Günlük Gibi Olmasın Yoksa Bende Öyle Yazıcaktım :D Ama Günlük Gibi Olmasın Deyince Kaldım Öyle :D

Ben sadece şekil çizmiştim işletme direk 100 girdi.Hocayla alakalı birşey yok işletmen verir notu hocan onaylar. :D

not onaylatıcan+kaşe bastırıcan hocaya götürücen hocanın gelmesine gerek yok.

Ben sadece şekil çizmiştim işletme direk 100 girdi.Hocayla alakalı birşey yok işletmen verir notu hocan onaylar. :D

not onaylatıcan+kaşe bastırıcan hocaya götürücen hocanın gelmesine gerek yok.

(İletmenin Deftere Verdiği Not + İşletmenin Sana Verdiği Not + Öğretmenin Staj Defterine Veridği Not + Öğretmenin Sana Verdiği Not ) / 4 = Karne Notu :D

Bizde tesisatta sürünelim adamlar bilgisayar bölümünde yardırıyor :agla

Ben Haberleşme Teknolojileri okudum ve sınıf arkadaşımla birlikte , haberleşme ile bir gram alakası olmayan PTT'de yaptım stajımı. Orada haberleşme ile ilgili tek yaptığımız telefon tamiri ve hat kontrolüydü. Tamir ettiğimiz telefonun şemasını çizdik ve altına;

Telefon çalışmıyordu şunu kontrol ettik bunu kontrol ettik şunu yaptık bunu yaptık dedim tamamdır 100 geldi. :D Dediğim gibi staj pek zor birşey değil. Orada yaptıklarını yaz yeter.

---------------

kardeşim bende meslek lisesi menzunuyum staj dosyamı okulun bitimine son 1 hafta kala doldurdum verdim bak resimleri büyük büyük yap yazmaya az yer kalsın :) misal ram felanmı değiştirdin git ramin resmini koy büyük bi tane altınada kısa ve öz ne yaptığını yaz bütün sayfaları böyle doldur ben böyle yaptım verdim geçtim :D

kardeşim bende meslek lisesi menzunuyum staj dosyamı okulun bitimine son 1 hafta kala doldurdum verdim bak resimleri büyük büyük yap yazmaya az yer kalsın :) misal ram felanmı değiştirdin git ramin resmini koy büyük bi tane altınada kısa ve öz ne yaptığını yaz bütün sayfaları böyle doldur ben böyle yaptım verdim geçtim :D

Senin geçen seneki staj dosyanı bana postalasan :D süper olurdu :D ne dersin ? :D

Geri