• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajyerlerine Ödedikleri Ücret Türkiye'deki Yöneticilerden Yüksek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Apple

Ayda 4 bin 914 dolar (8 bin 670 lira)

Yahoo

Ayda 5 bin 191 dolar (9 bin 159 lira)

NVIDIA

Ayda 5 bin 215 dolar (9 bin 200 lira)

Amazon

Ayda 5 bin 336 dolar (9 bin 415 lira)

Google

Ayda 5 bin 678 dolar (10 bin 18 lira)

Adobe

Ayda 5 bin 757 dolar (10 bin 158 lira)

Linkedin

Ayda 5 bin 808 dolar (10 bin 248 lira)

Microsoft

Ayda 5 bin 936 dolar (10 bin 474 lira)

Facebook

Ayda 6 bin 56 dolar (10 bin 685 lira)

vmware

Ayda 6 bin 536 dolar (11 bin 532 lira)

Kimse kusura bakmasında bizim stajyerler saf Türkiye'de stajyerlere bedavaya çalışan işçi olarak bakılıyor. Çünkü patron da stajyer de biliyor ki o olmasa bir başkası olacak.

Kimse kusura bakmasında bizim stajyerler saf Türkiye'de stajyerlere bedavaya çalışan işçi olarak bakılıyor. Çünkü patron da stajyer de biliyor ki o olmasa bir başkası olacak.

Adı üstünde stajeryer ama...Sonuçta stajyer olucak arkadaşlar meslek liselerinden çıkma ve adam anca "Staj bitsin, notumu alıyım, bitsin gidiyim" diye uğraşıyor.Üniversite stajyerlerinin durumu zaten belli kimisi paralı kimisi parasız.Verilen parada 3-5 kuruş bişey.Ama yinede iyi bir firmada stajyer olamıycak diye bir kaiide yok fakat yinede onların aldığı paraları alamayız.Anca rüya :D

Adı üstünde stajeryer ama...Sonuçta stajyer olucak arkadaşlar meslek liselerinden çıkma ve adam anca "Staj bitsin, notumu alıyım, bitsin gidiyim" diye uğraşıyor.Üniversite stajyerlerinin durumu zaten belli kimisi paralı kimisi parasız.Verilen parada 3-5 kuruş bişey.Ama yinede iyi bir firmada stajyer olamıycak diye bir kaiide yok fakat yinede onların aldığı paraları alamayız.Anca rüya :D

biraz uzun olsada hissettiklerimi yazmışsın :)

Ben valla apple bayisi açmanın hayallerini kuruyorum :) Görecez bu internette dönen fiyatların kaçı doğru :)

Apple 'ın stajer dediği eleman, mühendisten daha çok bişiler biliyor herhalde allah allah ilginç :p

aga öyle diyonda adamları neler üzerinden ne notlarla alıyordur kim bilir bizde stajerlik yaptık ama stajerlikten cok hamallık yaptık :D

ay hort ulan :D yok artık bu rakamlar ciddimi ? acaba bu kadar ciddi miktarı vermek için ne gibi bir seçme yöntemleri var öğrenmek isterdim.

230 tl alıyordum sabah 8 akşam 4 deli gibi çalışıyoduk güyya klimacıyız taş yapıştır atan şalteri kaldır saat pili al garip ya

Çünkü eleman bulamıyorlar , o şirketlerin cirosu milyar dolarlarla ifade ediliyor.Örnek olarak İntel Avrupa mahkemelerinde tekellik nedeniyle 1.4 milyar dolar cezaya çaptırıldı ancak intel yılın ilk çeyreğinde 12 milyar dolar kazancı var.

Yetenekli kişileri elinde tutmak için o paralar ödenir , şirket kat kat fazlasını o elemandan çıkarıyor zaten.

Geri