• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealthex Üyelik Alımı - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
24m8ba1.jpg

İlk önce altta verdiğim siteye girin.
maxicon1.png

Forums - Portal Latests

Anlatım
maxicon1.png

sn026w.jpg

maxicon1.png

sls2dw.jpg

maxicon1.png

121a2pf.jpg

maxicon1.png

Konu tamamı ile bana aittir :)
Son güncelleme -> 3 - Ağustos - 2012

hocam ben yapıom yenı msn bıle actım alldıgım hataya bakın...elınde fazla gırısı olan varsa bana ulassın lutfeen

The administrator has banned your email address. You will need to change your email address in order to continue. If you think this is done in error, please click
here to contact the administrator.

Gmail de kabul etmedi

yandex mail hotmail malesef kabul etmiyor acaba fazla üyeliği olan varmı

Son düzenleme:
arkadaşlar gmail-hotmail gibi sitelerdeki msn adreslerini kabul etmiyor.Hostunuzun emaili olması lazım.Bedava host sitelerinden msn alıp üyelik alabilirsiniz.
Örneğin : info@siteniz.com

Geri