• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

steam anlayanlar

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
steam oyun alcamda böyle batterfield 3 tarzı birşey düşünüyom amacım multiplayer üzerinden oyun oynamak ama kararsızım işte değermi millet oynarken video çekmişler gördüm felaket sarıyor gibi forumdada birkaç kişi koymuştu elimde 40 tl epini var bi okadarda ben verip bf3 mü alsam tavsiye edermisiniz hiç kullanmaıdm nasıl bir sistem kendimi cahil hissettim 9 yıldır bilgisayar kullanıyorum programcılık bitirdik steam bilgim çok az

Battlefield 3 oynamak istersen steam değil origin hesabın olmasi gerekiyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

steamdan ne oynuyabilirim bf3 tarzı cod pek multiplayer bf3 kadar sarmıyorya uçağa binmek olsun tank kullanmak felan daha güzel gibi

bf3 steamda satılmıyo ama cod var sadece multiplayer oyunlar değil singleplayer oyunları bile orjinal oynamak daha eğlenceli

EA Battlefield Serisine indirim yapmış. Bugünden itibaren 28 Şubata kadar geçerliler.

Battlefield 2: Complete Collection - 2.49 euro
Battlefield 2142: Deluxe - 3.33 euro

Battlefield: Bad Company 2 - 4.99 euro

Battlefield: Bad Company 2: Vietnam - 3.33 euro

Battlefield: Bad Company 2: Deluxe Edition - 14.99 euro

Battlefield 3 - 9.99 euro
Battlefield 3: Premium üyeliği - 14.99 euro

Battlefield 3: Premium Edition - 19.99 euro

Battlefield 4 - 29.99 euro
Battlefield 4: Digital Deluxe - 34.99 euro

Battlefield 4 + Premium üyeliği - 80.28 euro

bu ek paketler oyun dlcsi gibimi mesala Battlefield 4 - 29.99 euro
Battlefield 4: Digital Deluxe - 34.99 euro diyorya digital deluxe farkı neyki daha pahalı ayrıca origin olmadan steamdan bf3 alınamazmı

Battlefield 4: Digital Deluxe - 34.99 euro diyorya digital deluxe farkı neyki daha pahalı ayrıca origin olmadan steamdan bf3 alınamazmı

Battlefield sadece originden alınıyor steam'den alamazsın.

Pahalı olmasının sebebi ucuz olana göre daha fazla map,silah ve ek paketlerin açık olmasından kaynaklanıyor.

Origin EA'nın oyun satış platformu. Tıpkı Steam Valve'nin olduğu gibi. Steam'dan satarlarsa steam'a her satış başı para ödemek zorunda olurlar.

Orada ki paket farklılıkları ise Intensify söylemiş. :)

ikinize teşekkür ettimde alınacak ne oyun var ozaman steamdan multiplayer oynanacak en çok bu saran dediğiniz hilesiz düzgün bir oyun

Steam den satın alınan oyunlara bakabilirsin istediğini alırsın sonra. Ayrıca oyunlari playstore'den almani tavsiye ederim TL ile ödüyorsun ve ttnet faturasına taksitlendirme yapabilirsin.

Geri