• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam COD GHOST BEDAVA

shinobi88

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2009
Puanı
29
Beyler 3günlük sanırım sabah başlıcam indirmeye 27gb görünüyor 3 gün sonunda oynanabilirmi onu bilmiyorum anladıgım kadarıyla oynanmıcak ama çevirisi iyi olan biri facebook sayfasından bakabilirse iyi olur :lve:

free weekend e girmiş 3 günlüğüne oynamana izin veriyorlar işte ama gereksiz kısa bir süreliğine %50 indirimde aslında satın alıcaksan denemek için iyi 75 tl ye denk geliyor indirimli hali bende almayı düşünüyorum ama yorumlar çok olumsuz

3 günde bitirirsin zaten 1,5 gün falan sürdü benim bitirmem.

sanırım sadece multiplayer bedava sadece multi bedava olduğuna göre bence kalıcı olabilir left4dead 2 gibi
Ehuehuehuehuehuehu.. Öyle birşey mi olur. :D

Öncelikle bu oyunun sahibi Activisions; Paragözlükleri ile tanınırlar. Köpek mi ekliyorlar o zaman oyundan ayrı bir dlc ile 20$'a satarlar. Köpeğe zırh mı ekleyecekler? O zaman dlc ile 20$'a satarlar. Activisions böyledir.

2. olarak; bir oyunun kalıcı olması; multiplayer'in bedava olması ile değil oyunun DRM kilidinin kaldırılması ile olur.

Oyunun sadece sunucuları açılıyor. Bu sunucuları tekrar kapatarak sadece satın alanlara açarlar oyunu. Bir kaç günlüğüne bedava oyunların mantığı böyle.

Son düzenleme:

Ehuehuehuehuehuehu.. Öyle birşey mi olur. :D

Öncelikle bu oyunun sahibi Activisions; Paragözlükleri ile tanınırlar. Köpek mi ekliyorlar o zaman oyundan ayrı bir dlc ile 20$'a satarlar. Köpeğe zırh mı ekleyecekler? O zaman dlc ile 20$'a satarlar. Activisions böyledir.

2. olarak; bir oyunun kalıcı olması; multiplayer'in bedava olması ile değil oyunun DRM kilidinin kaldırılması ile olur.

Oyunun sadece sunucuları açılıyor. Bu sunucuları tekrar kapatarak sadece satın alanlara açarlar oyunu. Bir kaç günlüğüne bedava oyunların mantığı böyle.
neye bizde sistemimizi denemiş oluruz :D yarına anca iner zaten mübarek 25 gb, 1günde keyfini süreriz :D

neye bizde sistemimizi denemiş oluruz :D yarına anca iner zaten mübarek 25 gb, 1günde keyfini süreriz :D

COD serisinin yeni oyunları, MW serisinin ihtişamından çok uzakta. Sanırım oyun 4 ya da 6 saat sürüyordu. Ayrıca öyle hayvani bir sistem istemez. Hep aynı motoru kullanıyorlar. 6 gb ram falan hep şişirme sistemlerdi. Yeni nesilmiş gibi milleti keklemdk için.

COD serisinin yeni oyunları, MW serisinin ihtişamından çok uzakta. Sanırım oyun 4 ya da 6 saat sürüyordu. Ayrıca öyle hayvani bir sistem istemez. Hep aynı motoru kullanıyorlar. 6 gb ram falan hep şişirme sistemlerdi. Yeni nesilmiş gibi milleti keklemdk için.
4-6 saat sürmesinden banane sonuçta mp indiriyoruz :D

Ben 4 ayı aşkın süredir oynuyorum ve çok süper sarıyor. Ecnebiler hack vb şeyler diyorlar acayip oynayasım ve keyfim geliyor. :D

Yeni pc ye geçersem ikinci deniyecegim oyun olacak 1. Si gta 5 :) daha çıkmadı dediginizi duyabiliyorum :):) hepsi buydu teşekkür ;)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri