• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam Hesabı Çok Ucuz!

Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2014
Puanı
0
Merhabalar, arkadaşlar çok ucuz steam hesabı satmakdayım. Steam hesabı toplam olarak 100 TL'ye satıyorum.

Satılık toplam 20 tane oyun var vac banned falan bulunmuyor arkadaşlar.

Oyun Listeleri: CS 1.6, CS: Source, CS: Global Offensive, CS: CZ, Day of Defeat, Dota 2, Far Cry 3, Hitman: Absolution, Left 4 Dead 2, Metro 2033, Payday 2, Portal 2, Saints Row IV, Thief ve Tomb Raider.

Arkadaşlar sadece Far cry 3, hitman absolution, l4d2, payday 2, thief, tomb raider, far cry 3 ve saints row ıv tl fiyatına göre toplam: 273 TL tutuyor.

Kesin alıcılar özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler.

----------

fiyat 100 tl..

Son düzenleme:
Takas var mı? Varsa;
Hesap Adı: KillerDead
Oyunlara bakabilirsin.
Oyunlar;
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Call of Duty Modern Warfare 3
Command and Conquer: Red Alert 3 - Uprising
CS:GO
Crysis 2 Maximum Edition