• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam Oyun Takas (Guns of icarus Online)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Polovets
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polovets

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
23
Selamlar,
elimde iki tane Guns of icarus online oyunu var bunları iki tane garrys mod ile takas etmek istiyorum.İlgilenenler mesaj atsın.

Elimdeki bu iki oyunu satabilirimde fiyat teki 20 tl.
Oyunu merak edenler ve bilmeyenler için,oyun multiplayer olarak oynanabilen bir savaş oyunudur.Rönesans dönemini anımsatan fantastik uçan balonlu gemilerle yapılan savaşları konu almaktadır.Sizlerde bu gemideki 4 mürettebattan birisi oluyorsunuz.Oyunda 3 sınıf var bunlar Tamirci,Silahçı,Kaptan.Siz bunlardan herhangi birini seçip özel yeteneklerinizi ekleyip savaşa katılıp rolünüzü üstleniyorsunuz.Oyunda 2v2 4v4 ki bunlar gemiler anlamına geliyor kırmızı ve mavi takım arasında savaşlar yapılıyor.

Oyun ile alakalı video aşağıdadır,

Son düzenleme:
Güncel

Oyunlar satılıktır aynı zamanda tekrar belirteyim.Şuan ki fiyatı Steamde 15 dolar yani 30-32 liraya falan denk geliyor fakat ben tekini 20 tl ye bırakacağım.İlgilenenler mesaj atabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri