• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam Oyun

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar Steam'de Max Payne 3 indirime girmiş 5 dolar bütün dlcleri ile 7-8 dolar civarı elimde kartta 24 tl filan para var sizce aliyimmi yoksa başka indirimimi bekliyim ? Sonuçta single bir oyun ,Birde ek olarak tavsiye ettiğiniz bir oyun varmı arkadaşlar ve Steamden ucuz yerler varmı böyle ucuza alabileceğim kartla alıcamda.

Son düzenleme:
Max Payne 3'e değer.Bence kaçırma.İndirimler pek sık olmuyor.En son yaz indirimde görmüştüm.

Yani 20TL de çok görüp orjinal oyun alamıyorsunuz ya,bir şey demiyorum.Türkiye'de bu yüzden oyun sektöründe böyle geride.
Ya tabikide karşı değilim bende hatta bir sürü single player oyun var skyrim falan.Sadece öğrenci adam olduğumuzdan anlarsınız yani.Para yok :D

Yani 20TL de çok görüp orjinal oyun alamıyorsunuz ya,bir şey demiyorum.Türkiye'de bu yüzden oyun sektöründe böyle geride.
Hem sen düşünüyor musun ki bu oyunların yapılmış olduğu Amerika,Almanya gibi ülkelerde bu oyunları herkes satın alarak oynuyor ? Onlardan da indirerek oynayanlar olur.Hem bu arz talep meselesi.Oralarda istek olduğu ve satın alındığı sürece bu oyunlar üretilmeye devam edilecek.Bizler de Torrent vasıtasıyla,bunu bulan adama Allah uzun ömür versin, indirip oynamaya devam edeceğiz :)

Ha bu arada Torrent'den oyun indireceksen Sniper Elite indir oynamadıysan.Oyun çok güzelmiş, geçen gün bitirdim :)

Hem sen düşünüyor musun ki bu oyunların yapılmış olduğu Amerika,Almanya gibi ülkelerde bu oyunları herkes satın alarak oynuyor ? Onlardan da indirerek oynayanlar olur.Hem bu arz talep meselesi.Oralarda istek olduğu ve satın alındığı sürece bu oyunlar üretilmeye devam edilecek.Bizler de Torrent vasıtasıyla,bunu bulan adama Allah uzun ömür versin, indirip oynamaya devam edeceğiz :)

Ha bu arada Torrent'den oyun indireceksen Sniper Elite indir oynamadıysan.Oyun çok güzelmiş, geçen gün bitirdim :)
Yok ya indirmicem steam den bitirmek daha zevkli :D Ama maxpayne almayı düşünmüyorum ya

Sniper steam hesabımda var önerine ihtiyacım yok. ^^ Ayrıca,Almanya ve Amerika diyorsun doğru oyunlar oradan çıkar ama satın alınan ülkeye göre orada bir lokalizasyon kurulur ve oyunlar o ülke de çıkar.Örnek istersen Portekiz,İspanya,Hırvatisyan,Çin,Japonya. ;) Bu ülkeler orjinal oyun alarak dikkatlerini üzerine çeker ve yapımcılar,orada bir şirket kuralım ve artık o ülkenin dili her neyse ona göre dil desteği çıkartalım derler. ;)

Sniper steam hesabımda var önerine ihtiyacım yok. ^^ Ayrıca,Almanya ve Amerika diyorsun doğru oyunlar oradan çıkar ama satın alınan ülkeye göre orada bir lokalizasyon kurulur ve oyunlar o ülke de çıkar.Örnek istersen Portekiz,İspanya,Hırvatisyan,Çin,Japonya. ;) Bu ülkeler orjinal oyun alarak dikkatlerini üzerine çeker ve yapımcılar,orada bir şirket kuralım ve artık o ülkenin dili her neyse ona göre dil desteği çıkartalım derler. ;)
Bu arada game dev tycoon'da indirimde onumu alsam yoksa :D kararsız kaldım ne yapsam beklesemmi yoksa başka tavsiyeleniriniz varmı şu oyun güzel gibisinden :)

Max payne hiç oynamadım fakat eğer multiplayer yoksa steam dan almaya değmez :S

Türkçe dil desteği zaten kötü çoğu oyunda Silkroad Online'dan görebileceğimiz gibi.Ayrıca öneri de sana değildi.Diğer arkadaşaydı.Alıntı yapması zor geldiği için boşluklu yaptım farkettiysen :)

Türkçe dil desteği zaten kötü çoğu oyunda Silkroad Online'dan görebileceğimiz gibi.Ayrıca öneri de sana değildi.Diğer arkadaşaydı.Alıntı yapması zor geldiği için boşluklu yaptım farkettiysen :)
anladım peki bana önerin varmı :D

Bana alıntı yapıp yazdığın için o yüzden söyledim.
Eğer arkadaşa yazsaydın,ya da forum kullanmasını bilseydin,arkadaşın yazısını alıntılayıp ona yazabilirdin. :)

anladım peki bana önerin varmı :D

Darksiders 1 v 2.Devil May Cry da şiddetle tavsiye ederim :)

----------

Bana alıntı yapıp yazdığın için o yüzden söyledim.
Eğer arkadaşa yazsaydın,ya da forum kullanmasını bilseydin,arkadaşın yazısını alıntılayıp ona yazabilirdin. :)

Eğer son yazdığım cümleyi okusaydın bu cümleyi söylemezdin :) Ayrıca senden daha eski üyeyim.Burada Çevirmenlik ve Modluk da yaptım.Rahat ol o konuda :)

Dahada bulamazsın sana söyliyim arada sırada oda yeni oyunların çıkmasına kısa süre kala indirime giriyor denk gelemezsin al.
Tabi daha bakmadım ama başka oyunlarda girmişti fps 3rd.

Geri