• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam oyunları hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Monapy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Monapy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2014
Puanı
0
Arkadaşlar merhaba Steam'deki oyunlardan bazılarını başka ülke İP'sinden alıp banlanmayan arkadaşlar varmış çok da memnunlarmış. Bilgisi olan var mı?

O arkadaşlardan biri benim dostum. Şimdi normalde başka ülke İP'sinden herhangi bir VPN'le proxy ile falan bağlanırsanız ve böyle çakallık yaparsanız banlanırsınız ama herşeyi bir yöntemi var sakin ol anlatıyorum :D

Şimdi öncelikle başka bir VPN var mı bu işe yarayan bilmiyorum ama ben purevpn kullanıyorum.

Purevpn'de server seçöeneklerinden rusyayı seçiyorum, sonra normal oyun satın alma işlemlerini yapıyorum ve oyun rusya fiyatına elimde oluyor. Banlanırsın diyenlere cevabım da şudur;
ben dedicated ip satın alıyorum
dolayısıyla da bir sıkıntı yaşamıyorum. Aldığım sabit ip de bana özel olduğu için, banlanma gibi bir durum söz konusu değil. Sonuçta public bir hizmet değil bu
Rusya ziyaretim sırasında oyun aldım farz edin, kim ne karışacak?. Uzun süredir böyle kullanıyorum şahsen.

Geri