• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam para mı geri verir mi?

GeneRaLc2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2011
Puanı
55
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Steam'den banka kartı ile CS-GO satın almak istedim ve banka hesabımda 25TL para vardı.Neyse yazdım bilgileri falan satın al dedim.Bankanız tarafında reddedildi yazdı.Banka kartı ile alışveriş yapılmıyormuş steamden sonradan öğrendim.Ama internet bankacılığından hesabımı kontrol ettiğimde 24TL kesildiğini gördüm.Cs-GO yu satın aldığımda reddedildiğini söylemişti ama hesabımdan 24TL Cs-go parasını steam harcamış.Geri iade yapar mı para mı? Yoksa koskoca Steam 24TL paramın üzerine mi yatacak? :D

İnşallah ya bekliyoruz :) İade edilirse maxigameden steam cüzdan kodu alacam öyle alacağım csgoyu

O işte bir yanlışlık var ben 2-3 oyun satın alımı yaptım hepside banka kartı ile yapılmıştı hiç problem çıkmadı para iade konusuna gelirsek ben oyun iade ederek 2-3 gün içinde para iadesini almıştım yani bir yanlışlık varsa mutlaka vereceklerini düşünüyorum.

Geri