• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Steam VAC

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Herkese iyi günler :roll:

Bazı konularda ciddi anlamda takıntılıyım. Sitelerdeki kullanıcı adlarıda bunlardan bir tanesi (illa kendi kullanıcı adımı almam gerekiyor) yoksa tabir yerinde ise ciddi anlamda uykularım kaçıyor.

Steam kullanıcı adım alındığı için 1 haftadır uğraş veriyordum ve en sonunda steam'i kandırıp hesabın benim olduğuna inandırdım ve şuanda kendi kullanıcı adıma ait hesabı almayı başardım.

Hesap 2011 yılında oluşturulmuş boş bir hesap yani herhangi bir oyun alınmamış ve ödeme bilgisi girilmemiş.

Direk e-posta adresi dahil şifre ve gerekli güvenlik bilgilerini değiştirdim. Fakat aklıma sürekli hesabın VAC cezası olup olamayacağı takılıyor. Sevdiğim oyunlar yaklaşık 2500 TL ve almayı düşünüyorum hesabın bir VAC cezası varsa daha sonra hesap kapatıldığında ağlamak istemiyorum.
Steam hesabında UYARI veya VAC cezası olduğuna nereden bakabilirim.
Mantık çerçevesinde düşünüldüğünde hesapta oyun olmadığı için bir uyarı veya ceza olacağını sanmıyorum ama sormaktanda kendimi alıkoyamadım.

https://www.vacbanned.com aynen bakıyorsunda zaten boş hesap diyon hiç oyun olmayan hesap nasıl vaclı olcakki ? ben pubgde hileden en az 15 hesapta vac yedim zaten vaclı olsa profilde görürsün kendinde 1 adet vac var diye orda.

kanka nasıl bir manyaksın asdfsgfkşhbln
1 hafta gece gündüz en az 20 mail attım adamlara en son manyak bu uğraşmayın verin dediler heralde :pispis

- - - Güncellendi - - -

Dikkat edin eski sahibide steam'i ikna edip 2500 tl ye el koymasın :)
bunu düşündüm ve microsofta kimlik fotografımı atıp steam hesabı oluşturduğu mail hesabıda çaldım patron :fky: zaten birkere kredi kartı bilgisi eklendiğinde hesabın geri dönüşü olmuyor diye biliyorum

- - - Güncellendi - - -

https://www.vacbanned.com aynen bakıyorsunda zaten boş hesap diyon hiç oyun olmayan hesap nasıl vaclı olcakki ? ben pubgde hileden en az 15 hesapta vac yedim zaten vaclı olsa profilde görürsün kendinde 1 adet vac var diye orda.
aynen doğru diyorsun da patron paranoyaklık var bende az ondan oluyor hep :'(

1 hafta gece gündüz en az 20 mail attım adamlara en son manyak bu uğraşmayın verin dediler heralde :pispis

- - - Güncellendi - - -

bunu düşündüm ve microsofta kimlik fotografımı atıp steam hesabı oluşturduğu mail hesabıda çaldım patron :fky: zaten birkere kredi kartı bilgisi eklendiğinde hesabın geri dönüşü olmuyor diye biliyorum

- - - Güncellendi - - -

Sende bendensin )) the forest oyna geçer ))

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Nasıl bir piskopatsın sen :D

Benim bildigim ilk mail sahibi isterse hesabi geri alabilir. Yabanci kaynaklardan bilgiyi kontrol et ve ona gore hareket et.

Geri