• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

steamden cs go almak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DuMaN22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuMaN22

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
4
arkadaşlar malum cs go indirime girdi ve almak istiyorum. elimde ziraatin vermiş olduğu gençbankkart var bunu nasıl alabilirim yardımcı olur musunuz?

ürünü satın al dediğinde seni yönlendiriyor, eğer ki kartın kullanıma açıksa zaten oradan görebilirsin.

teşekkür ederim. aralık 1 e kadar süresi varmış. pazartesi şubeye gidip kartımı kredi kartına çeviricem. kaç gün içinde gelir tahmininiz var mı ? ayrıca elimde vakıfbankın normal kredi kartı da var.onla da yapsam olur mu?

teşekkür ederim. aralık 1 e kadar süresi varmış. pazartesi şubeye gidip kartımı kredi kartına çeviricem. kaç gün içinde gelir tahmininiz var mı ? ayrıca elimde vakıfbankın normal kredi kartı da var.onla da yapsam olur mu?

Hacı sadece kart olması yeterli bence, paypal kartı da alabilirsin böyle işlemlerin için o daha kolay olur TEB atmlerinden yüklemeni yaparsın kullanırsın kredi kartı gibi 5 TL ye alabilirsin, yada paypal sitesi üzerinden sipariş et evine kadar geliyor bir kullanım ücreti 5 TL alıyorlar oda kartın parası işte :D

Eğer dilersen hediye ile sana yollayabilirim, normal atm den yatırmak istersen veya bazı firmaları da önerebilirim onlardan cüzdan kodu ile arkadaşın önerisiyle de alabilirsin.
ve yanılmıyorsam 7 dolar bir miktar alışveriş yapmadıgın sürece sana düşen silahları satamaz ve arkadaş ekleyemezsin (Başkaları ekleyebilir).

Eğer dilersen hediye ile sana yollayabilirim, normal atm den yatırmak istersen veya bazı firmaları da önerebilirim onlardan cüzdan kodu ile arkadaşın önerisiyle de alabilirsin.
ve yanılmıyorsam 7 dolar bir miktar alışveriş yapmadıgın sürece sana düşen silahları satamaz ve arkadaş ekleyemezsin (Başkaları ekleyebilir).

Yok o 7 dolar olayı hikaye ya. 1.50 tlye bir oyun aldım açıldı

mesajlarınız için teşekkür ederim. yarın kısmetse kredi kartı ile alıcam. kolay gelsin :)

genç bankkart paypal ile eşleşiyor uğraşma hesap oluştur oradan çek

encard steamden aldığın 50 liraya kadar oyunun parasının yarısını geri veriyor. her ay 25 TL geri döndürebiliyorsun.

reklamları izlediniz.

son soru sorucam elimde vakıfbankın visa kredi kartı var. steamda 2 tane visa var biri boacoampra diğeri ise normal. yani birinde VISA yazarken diğerinde VISA(BoaCoampra) yazıyor.ikisi arasındaki fark ne? boacoampra ile denediğimde işlem iptal edildi.play card ile de aynısı oluyor? [MENTION=3477]A.a Reyiz[/MENTION]

Son düzenleme:
son soru sorucam elimde vakıfbankın visa kredi kartı var. steamda 2 tane visa var biri boacoampra diğeri ise normal. yani birinde VISA yazarken diğerinde VISA(BoaCoampra) yazıyor.ikisi arasındaki fark ne? boacoampra ile denediğimde işlem iptal edildi.play card ile de aynısı oluyor? @A.a Reyiz

steamdan alışveriş yapmadım ben paypala bağladım gençbankartı banggood dan alışveriş yapabiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri