• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SteinHard # Röportaj # 21 Eylül 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : B. Cihan Çınar (diğer adım Beytullah normalde kullanmıyorum sadece yoklamalarda tanımayan hocalar kullanıyor :D )

Doğum Tarihi : 28.07.1995

Yaşadığı Şehir : İstanbul - And. Yakası

Memleket : Sivas - Kangal
Meslek : Vasıflarımı saymakla uğraşmayayım :D , Öğrenci

Tuttuğu Takım : Beşiktaş

Burcu : Aslan
Hobileriniz : Müzik dinlemek,Spor Yapmak,Dizi-Film izlemek,Sinemada yeni filmleri kaçırmamak,kıraathanede 101 atmak,bilardo oynamak,hergün duş almak :D

Fobileriniz : Hiç fobimin olmaması :(

Forumdaki İlk Nick'i : SteinHard

Silkroad İle Tanışması : Herkesinki gibi bir internet cafede,ozamanlar net cafe gruplaşmalarının yoğun olduğu dönemler bi abimizde görmem üzere başladığım,hergün okul çıkışlarında anneden habersiz koşarak cafelere gittiğim,manyang tarlalarında yolumu bulamadığım dönemlerdi.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Muhabbet-sohbet,yardımlaşma

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Cafede silkroad oynadığımız bahsettiğim abinin çarı sonralardan benim elime geçmişti,Olympusta Blader SteinHard , forumdaki nickimde burdan geliyor.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Ben pek kolay kolay kızmam ama sevmediğim iki şey -oyunun fazla ciddiye alınması ve -küfür.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Profesyonel olarak uğraştığım yok ama,halısaha futbol ve fitness diyebilirim. Neden fitness,bu aralar pek yapamıyorum ama bu spor insanın hem fiziki(Fit ve güçlü bir vüvut) hemde manevi(Özgüveni yüksek ve huzurlu bir kafa) açıdan güçlendiriyor.Ayrıca beslenmeyede dikkat ettiğinizden sağlıklı bir yaşam sunuyor size.
Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Yeterince ünlüyüm heheh :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Rock-Metal-Rap-Pop-Arabesk-Klasik Müzik-New Age hepsini dinlerim melodisine ve o anki ruh halime göre değişiyor.Benim şöyle bir huyum var bi müzik çok hoşuma gidince onu defalarca dinliyorum en sonunda sıkılıyorum bidaha anca denk gelirse dinliyorum,o yüzden en sevdiğim müzik yok. :D

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Severim hele de arkadaşlarımla olursa daha çok severim.Fazla il dışına çıkmam ama gittiğim iller: Sakarya,Tekirdağ,Edirne,Bursa,Çanakkale,Sivas,Balıkesir.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Şimdi şurası desem yalan olur,her ülkenin gidip görülecek çok güzel yerleri var.Bende birgün kısmet olursa gerek insaları olsun gerek turistik açıdan yurtdışına çıkmak istiyorum,avrupa-amerikada heryer olabilir.

--

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Kişilik olarak tanımıyorum ama mantıklı bir insan diyebilirim.
Terk-i Diyar : Sinirli gözüken kişiliğinin altında bir şirin baba yatıyor.
The Bright : Normal halini daha çok seviyorum forumda çok resmi.
Ruthless : Sima olarak captaincocoya benzetiyorum,kardeş olabiliteleri yüksek.

KaRa : Çok bi geçmişimiz yok ama çok iyi niyetli bir insan.
Saint : Bir kere görüşme fırsatımız oldu şekildir kendisi, işini bilen titiz bir insan birazda çakallığı yok değil hani. :)

--

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Evet biliyorum ama.. Aç kalırsam yemek yapmayı bilmediğimden değil üşengeçliğimdendir.

En sevdiğiniz renk ? : Siyah ve beyaz. Kıyafetlerimde bu renkleri daha çok yakıştırıyorum kendime,aynı zamanda tuttuğum takımın renkleri.
En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Valla ayrımcılık yapamadım şimdi birini yazarsam haksızlık olur :)

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Yaptığım ve en zevk alıdığım çılgınlık; Bir sırt çantası alıp tırla il dışına tatile çıkmak oldu.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Şuan dediğin için şimdiki zamanla cevap vericek olursam Beşiktaş maçı, genel olarak cevap vericek olursam daha az yorucu heryer.

Hayatta en çok kıymet verdiğin ? : Ailem desem klişe olur mu?

Hayvan besliyor musunuz ? : Şuan hayır.
Karşı cinse hoşlandığın tip ? : Renkli gözlü kızlar genelde hoşuma gidiyor ama genel olarak masum ve tatlı diyeyim. (bu nasıl bir şeydir yav :D )

Benzetildiğiniz biri var mı ? : İşyerindeki kızlar Sinan Akçıl diyor ama alakası yok bende anlamış değilim.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Zaman zaman.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Hayatta ileriye dönük yaptığım planlar hiçbir zaman gerçekleşmedi,gerçekleşsede zamanında olmadı. Şimdilik akışına göre gidiyor herşey.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : İnsanlarla iletişimim genelde iyidir ve uyumluyumdur. Ara sıra agresifleştiğimde olur. Ama ne ailemle nede arkadaşlarımla içerideki duyguları pek konuşmam.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Örnek aldığım birisi yok.Hayatım yaptığım hatalar üzerine kurulu diyebilirim. Ve gidişat hep bu hatalara göre şekillendi. Ben çok film-dizi izlerim ve filmlerin insan hayatında da önemli olduğunu düşünüyorum tıpkı kitaplar gibi.Belki filmlerden içten içe bilinç altımda bazı şeyleri örnek alıyor olabilirim.
Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Forumların sıradan konuları dışında ilgi çekici bir bölüm olmuş.Benimkini videolu çekip yeni bir akım başlatmak istedimde üşengeçliğim yakamı bırakmadı. :)

Beni daha yakından tanımak isteyenler irtibat no:

Yok daha neler :)

cihanı ilk azteca serverinde tanımıştım warior charıya pt bulamaz kasmaya üşenirdi akifle seni pvpde az yemedim sroda en cok zevk aldıgım zamanlardan biriydi :D sonra charını falan takaslayıp toz olmuştu burada tekrar denk gelmiştik ama beni hatırladıgını bile sanmıyorum bu vitaminsizin :D

not:karaca ve edoyu kardeş yapmış iyi guldum :haha

Kaya zaten hep birilerini pvpde ezmek peşindesin :D
arkadaslarını pvpde kesip dalga gecmek eglenceli olur bilirsin deniz :D cihan bilmiyor tabi bıraktıgı icin akif eline egy falan almıstı nova set yapmıstı oda benimle dalga gecmisti acısını cıkarmıslardı :D guzel gunlerdi be :wgl:

caps.jpg

Alemin kralı , yakışıklı kardeşim :D He bir de o kadar yardımsever ki hastahane de ücretsiz olarak kolsuz hastalara yardım eder :)

Banamı benzetiyorsun :D :D Güldürdün :D :D

Harbiden benziyormuyuz :D

Adaş,renktaş :)

cihanı ilk azteca serverinde tanımıştım warior charıya pt bulamaz kasmaya üşenirdi akifle seni pvpde az yemedim sroda en cok zevk aldıgım zamanlardan biriydi :D sonra charını falan takaslayıp toz olmuştu burada tekrar denk gelmiştik ama beni hatırladıgını bile sanmıyorum bu vitaminsizin :D

not:karaca ve edoyu kardeş yapmış iyi guldum :haha

Abi sen herşeyi çok yanlış hatırlıyosun 1. benim botum yoktu 97ye kadar elle kasmıştım (isroda büyük iş :D ) 2. pvpde beni kesiyormuşun oda yalan sen ozamanlar farmsız bi eziktin :D 3. isrodan zevk aldığımız dönemlerdi evet bu doğru :D Birde senle ondan sonra pvp serverda da oynadıkta sen unutmuşsun yine bowcun vardı senin Guilty bilmem ne diye :)

----------

He bir de o kadar yardımsever ki hastahane de ücretsiz olarak kolsuz hastalara yardım eder :)
Cüneytçim :):) kafiyeli :):) cevap :):) ister misin :):) güzel kardeşim benim :):):):D

----------

Banamı benzetiyorsun :D :D Güldürdün :D :D

Harbiden benziyormuyuz :D
Bilinçaltımın bana oynadığı oyunlardan olabilir :D ama yan yana getir koy halk karar versin :D

Ya özel olarak birşey sorsam ? istersen cevaplarsın ;
-O bilinen videoyu internete kim verdi , verdikden sonra yakın çevrendekiler yorumu ne oldu :)
-Neden hoşlanmıyorsun o konunun konuşulmasından
Aslında gurur duyman gerekiyor , çocuklarına hatta torunlarına göstebilceğin bir hoş bir anın var :)

-O bilinen videoyu internete kim verdi , verdikden sonra yakın çevrendekiler yorumu ne oldu :)
Aslında gurur duyman gerekiyor , çocuklarına hatta torunlarına göstebilceğin bir hoş bir anın var :)

Yoksa o meşhur videodaki Cihan mı o.O

Şu açıdan hoşlanmıyor olabilir ; Herkes dalga geçiyor.Ve sözlüklerde caps olarak kullanıyorlar.Bu kimsenin hoşuna gitmez Zafer :)

Adaş,renktaş :)

Abi sen herşeyi çok yanlış hatırlıyosun 1. benim botum yoktu 97ye kadar elle kasmıştım (isroda büyük iş :D ) 2. pvpde beni kesiyormuşun oda yalan sen ozamanlar farmsız bi eziktin :D 3. isrodan zevk aldığımız dönemlerdi evet bu doğru :D Birde senle ondan sonra pvp serverda da oynadıkta sen unutmuşsun yine bowcun vardı senin Guilty bilmem ne diye :)

botsuz kastıgını hatırlamıyorumda yanıldıgın bi nokta var farmsız bi ezik olmam o donemde isroda sp bug vardı akife sor 1gunde nasıl barddan clerice ff olarak dondum dagger dahil rogue skillerini maxladım :D

İlk bizim forumda paylaşılmadımı o :D

İlk ben foruma koymuştum ondan sonra herkes paylaştı faceden felan ben youtubeden silince heryerden gitmişti video başka koyanda yoktu.Sonra aradan 6ay felan geçti tekrar nete düştü okuldan bi hoca koydu diye tahmin ediyorum gazetelerde çıktı,hayrettinin programında çıktı milyonlarca kişi izledi ama normal hayatta biri söylemeden tanıyan olmadı. Konuşulmasına kızdığımı veya hoşlanmadığımı nerden çıkardın bilmiyorum,herkes öyle söylüo cihan kızıo felan ama öyle birşey yok,sadece muhabbet pek beni sarmıo yıllardır baydı artk aradan 4.5 sene geçmiş felan fiilan işte.

----------

botsuz kastıgını hatırlamıyorumda yanıldıgın bi nokta var farmsız bi ezik olmam o donemde isroda sp bug vardı akife sor 1gunde nasıl barddan clerice ff olarak dondum dagger dahil rogue skillerini maxladım :D
Aynen onu hatırladım şimdi bende warrior warlock'a dönüodum o çıkınca geri kapatıp warrrior-clerici fflemiştim :D Ama ben warriordum abi öyle eziodum felan dersen yalan olur :D

İlk ben foruma koymuştum ondan sonra herkes paylaştı faceden felan ben youtubeden silince heryerden gitmişti video başka koyanda yoktu.Sonra aradan 6ay felan geçti tekrar nete düştü okuldan bi hoca koydu diye tahmin ediyorum gazetelerde çıktı,hayrettinin programında çıktı milyonlarca kişi izledi ama normal hayatta biri söylemeden tanıyan olmadı. Konuşulmasına kızdığımı veya hoşlanmadığımı nerden çıkardın bilmiyorum,herkes öyle söylüo cihan kızıo felan ama öyle birşey yok,sadece muhabbet pek beni sarmıo yıllardır baydı artk aradan 4.5 sene geçmiş felan fiilan işte.

----------

Aynen onu hatırladım şimdi bende warrior warlock'a dönüodum o çıkınca geri kapatıp warrrior-clerici fflemiştim :D Ama ben warriordum abi öyle eziodum felan dersen yalan olur :D

Ne 4-5i la 2 sene önce koymuştun foruma :D

Cihan Cihan Cihan Cihan işte. Hayatı yaşamayı bilen şapkadan başka kafasına bir şey takmayan ilerde başarılı olacağına inandığım efendi bir genç .

Geri