• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

stream oyun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
arkadaşlar eskiden beri indirime girmesini beklediğim bir oyun var ama nasıl alıcam bilemiyorum 17 yaşındayım paypal hesabımda yok daha önce steamden oyun almadım natural selection 2 yi 6 dolara görünce kaçırmamam gerektiğini düşündüm 5 saat içinde nasıl alabilirim bunu ? :D

Etrafında kredi kartına sahip olan en yakın kişiye gidiyorsun ben sana parasını vereyim sen bağa bunu al diyorsun, o da olmaz veremem kartımı diyor ve bozulup foruma geri dönüyorsun bu :D

babama dersem bunu reddetmesiyle kalmaz dayakta yerim

----------

bi fikrim var biri bana atsa :D

İyi ki bizimkiler de internetten alışveriş yapıyorlar da izin veriyorlar benim de yapmama :D

tanıdığın bir arkadaşından kredi kartından sana özel sanal kart çıkartsın ve sen ona parasını ver,o da sanal karta para atıp sana bilgilerini versin. (eğer kredi kartını veremem güvenmiyorum vs. diyorsa)

''Bırak ne oyunuymuş karttaki bütün parayı çalarlarsa görürsün gününü başlatma oyununa'' diyebilirler :D

Benim kredi kartım olduğu için alırım ama yinede pahalı geliyo bana 5dolar olsalar bile singleplayer bir oyuna para yatırmam torchlight 2 alayım dedim kimse almaz tek başıma kalırım diye almadım

''Bırak ne oyunuymuş karttaki bütün parayı çalarlarsa görürsün gününü başlatma oyununa'' diyebilirler :D

Benim kredi kartım olduğu için alırım ama yinede pahalı geliyo bana 5dolar olsalar bile singleplayer bir oyuna para yatırmam torchlight 2 alayım dedim kimse almaz tek başıma kalırım diye almadım

bu oyun çok iyi ya insanlar ve uzaylılar savaşı gibi ve multi oynanıyor çok zevkli

bana alan olursa ödemeyi başka şekillerde o kişi ye yapabilirim

bilmiyodum saol göz göre göre oyun gitti ama olsun :(
wallet cart ne oluyor ?
Steam Wallet Cardlar ile Steam hesabınıza kredi yani bakiye yükleyebilir daha sonra bu kredi ile Steam üzerinden dilediğiniz oyunu, paketi veya itemi satın alabilirsiniz.

Geri