• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms Silah Atölyeleri Binaları Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Binalar: Silah Atölyeleri

Silahlı köylüler dışındaki birliklerin yapımı için silah gereklidir. Silah üretimi silah atölyelerinde gerçekleştirilir ve üretilenler silah deposunda saklanır. Silah saklama alanını genişletmek için araştırma ağacının Eğitim sekmesinden Mühendislik ve Silah Deposu Kapasitesi öğelerini araştırmanız gereklidir.

[TABLE="class: grid, width: 1024"]
[TR]
[TH="class: wikitable, bgcolor: #F2F2F2, align: center"]Bina[/TH]
[TH="class: wikitable, bgcolor: #F2F2F2, align: center"]Resim[/TH]
[TH="class: wikitable, bgcolor: #F2F2F2, align: center"]Açıklama[/TH]
[TH="class: wikitable, bgcolor: #F2F2F2, align: center"]Gerekli Kaynak[/TH]
[TH="class: wikitable, bgcolor: #F2F2F2, align: center"]Maliyet[/TH]
[TH="class: wikitable, bgcolor: #F2F2F2, align: center"]Üretim[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Ok Atölyesi[/TD]
[TD="align: center"]
125px-Fletcher.jpg
[/TD]
[TD]Ok Atölyesi, yay üretmek için ağaca ihtiyaç duyar ve Stok Sahası'na ne kadar yakına inşa edilirse o kadar fazla
üretken olacaktır. Bu bina inşa edilmeden önce araştırma ağacının Endüstri sekmesinden Ok Yapımı öğesinin
araştırılması gereklidir. Binanın üretim oranı daha fazla Ok Yapımı ve Silah Üretimi araştırılarak ve Pariş
Başkenti'nde Yay Ustaları Loncası geliştirilerek yükseltilebilir. Strateji Kartları da bir üretim bonusu sağlayabilir.
İnşa edilmesi için ağaç ve taş gereklidir. İlk inşa maliyeti 5.000 ağaç ve 2.000 taştır.[/TD]
75px-Wood.PNG
[/TD]
[TD="align: center"]x100[/TD]
75px-Bows.PNG
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Zırh Atölyesi[/TD]
100px-Armourer.jpg
[/TD]
[TD]Zırh Atölyesi, zırh üretmek için demire ihtiyaç duyar ve Stok Sahası'na ne kadar yakına inşa edilirse o kadar fazlaüretken olacaktır. Bu bina inşa edilmeden önce araştırma ağacının Endüstri sekmesinden Zırh Yapımı
öğesinin araştırılması gereklidir. Binanın üretim oranı daha fazla Zırh Yapımı ve Silah Üretimi araştırılarak ve ParişBaşkenti'nde Zırh Ustaları Loncası geliştirilerek yükseltilebilir. Strateji Kartları da bir üretim bonusu
sağlayabilir. İnşa edilmesi için ağaç ve taş gereklidir. İlk inşa maliyeti 5.000 ağaç ve 2.000 taştır.[/TD]
75px-%C4%B0ron.PNG
[/TD]
[TD="align: center"]x50[/TD]
75px-Armour.PNG
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Mızrak Atölyesi[/TD]
100px-Poleturner.jpg
[/TD]
[TD]Mızrak Atölyesi, mızrak üretmek için ağaca ihtiyaç duyar ve Stok Sahası'na ne kadar yakına inşa edilirse o kadar fazla üretken olacaktır. Bu bina inşa edilmeden önce araştırma ağacının Endüstri sekmesinden Mızrak
Yapımıöğesinin araştırılması gereklidir. Binanın üretim oranı daha fazla Mızrak Yapımı ve Silah Üretimi
araştırılarak ve Pariş Başkenti'nde Mızrak Ustaları Loncası geliştirilerek yükseltilebilir. Strateji Kartları da bir
üretim bonusu sağlayabilir. İnşa edilmesi için ağaç ve taş gereklidir. İlk inşa maliyeti 5.000 ağaç ve 2.000 taştır.[/TD]
75px-Wood.PNG
[/TD]
75px-Pikes.PNG
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Demirci[/TD]
100px-Blacksmith.jpg
[/TD]
[TD]Demirci, kılıç üretmek için demire ihtiyaç duyar ve Stok Sahası'na ne kadar yakına inşa edilirse o kadar fazla
üretken olacaktır. Bu bina inşa edilmeden önce araştırma ağacının Endüstri sekmesinden Demircilik öğesinin
araştırılması gereklidir. Binanın üretim oranı daha fazla Demircilik ve Silah Üretimi araştırılarak ve Pariş
Başkenti'nde Demirciler Loncası geliştirilerek yükseltilebilir. Strateji Kartları da bir üretim bonusu sağlayabilir.
İnşa edilmesi için ağaç ve taş gereklidir. İlk inşa maliyeti 10.000 ağaç ve 4.000 taştır.[/TD]
75px-%C4%B0ron.PNG
[/TD]
[TD="align: center"]x50[/TD]
75px-Swords.PNG
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Mancınık Atölyesi[/TD]
100px-Siegeworkshop.jpg
[/TD]
[TD]Mancınık Atölyesi, mancınık üretmek için taş ve ağaca ihtiyaç duyar ve Stok Sahası'na ne kadar yakına inşa
edilirse o kadar fazla üretken olacaktır. Bu bina inşa edilmeden önce araştırma ağacının Endüstri
sekmesindenKuşatma Teknolojileri öğesinin araştırılması gereklidir. Binanın üretim oranı daha fazla Kuşatma
Teknolojileri ve Silah Üretimi araştırılarak ve Pariş Başkenti'nde Mancınık Ustaları Loncası geliştirilerek
yükseltilebilir. Strateji Kartları da bir üretim bonusu sağlayabilir. İnşa edilmesi için ağaç ve taş gereklidir. İlk
inşa maliyeti 20.000 ağaç ve 10.000 taştır.[/TD]
37px-Wood.PNG
37px-Stone.PNG
[/TD]
75px-Catapults.PNG
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Geri