• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şu aralar canım çok sıkılıyor?

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar Dersler yoğun lol oynuyorum bayadır dereceli atıyorum.Ama Bağımlılık yapıyor yenildinmi felan yediremiyorsun Tekrar Oynuyorum,Yenincede gaza geliyon yine oynuyon sıkıldınmıda zevkine yapçak birşey kalmıyor sizin bildiğiniz zevkli bağımlılık yapmayan sro tarzı oyunlar varmı veya zevkli privat sro varmı herşey olabilir bütün oyunlarla ilgim var bu arada ekran kartım okadarda iyi değil sroyu felan kasmıyor ama düşük te oynuyrm cevaplarınızı bekliyorum ?

----------

Yorum bekliyorum arkdaşlar

Dostum oyun oynamayı bırakmalısın. Ben 1 seneyi aşkındır bıraktım geçenlerde tekrar bir arayış içine girdim fakat sonrada boşverdim. Oyun oynamayı bırakırsan internetten farklı arayışlara girersin en azından birşeyler öğrenebilirsin :)

Dostum oyun oynamayı bırakmalısın. Ben 1 seneyi aşkındır bıraktım geçenlerde tekrar bir arayış içine girdim fakat sonrada boşverdim. Oyun oynamayı bırakırsan internetten farklı arayışlara girersin en azından birşeyler öğrenebilirsin :)
Arkadaşımızın dediğine katılıyorum webmasterforumlarında v.s takılabilirsin bilgiler v.s testler yapabilirsin çok eğlenceli olabilir bazen, arada oyun oynayabilirsin bende lol oynuyorum ama 1 el atıp çıkıyorum :)

Son düzenleme:

Kardeş evdeyim ve dışarda yapçak birşey yok arkadaş desen hepsi uzakta sokaktakiler dediğim gibi sokak çocuğu çoluk çocuk.Yane mecbur oyunla kafa dagıtmalıyım.Yane oyun cidden önemli dersin yanında kafa dağıtçak.

----------

S4 League / MStar / Sro R / Air Rivals oyniyabilirsin boyutlarıda düşük.
S4 oynadım baya zamanında yane 1 aya kadarda oynuyrodum oda sıktı böyle .Silkroad- R hayatım geçti tek başıma kes kes sıktı görev yap.Yanekolay level alıyrsnda sıkıyor.Mstara baktım değişik bir oyun türü birde rpg sevmiyorum daha çok orta çağ yane çekçeğim var oyun arama işinden .( yinede ço kteşekkürler cevap yazman beni sevindirdi

Kardeş evdeyim ve dışarda yapçak birşey yok arkadaş desen hepsi uzakta sokaktakiler dediğim gibi sokak çocuğu çoluk çocuk.Yane mecbur oyunla kafa dagıtmalıyım.Yane oyun cidden önemli dersin yanında kafa dağıtçak.

Bende evdeyim sabah 9 akşam 12 bilgisayar başındayım 4 aydır fakat oyun oynamaktan 1 kere vazgeçince rahatlıyor insan. Farklı uğraşlara yöneliyor. Mesela programlama veya webmastersitelerinde takılarak ufak kazançlarda elde edebilirsin :)

Bende evdeyim sabah 9 akşam 12 bilgisayar başındayım 4 aydır fakat oyun oynamaktan 1 kere vazgeçince rahatlıyor insan. Farklı uğraşlara yöneliyor. Mesela programlama veya webmastersitelerinde takılarak ufak kazançlarda elde edebilirsin :)

Şu ufak kazanç ve progralma işini öğretirmsn veya site verrimsn çünkü yazılım mühendisi olmak istiyormu program yazmak yardım edebilrmsn :) buarada çok teşekkürler cevap yazdığın için böyle şeyler arıyordum.

Şu ufak kazanç ve progralma işini öğretirmsn veya site verrimsn çünkü yazılım mühendisi olmak istiyormu program yazmak yardım edebilrmsn :) buarada çok teşekkürler cevap yazdığın için böyle şeyler arıyordum.
Programlama konusunda _DeaLyDeviL_ nick'li arkadaşımız sana yardımcı olabilir. Site vermek reklama girdiği için googleden webmastersitesi diye aratırsan çıkacaktır birçok site . Sitelerden Para kazanma bölümüne ulaşarak birşeyler yapabilirsin :)

Film izle kardeş,çok iyi filmler var sıkılmazsın.Bütün oyunlar bi süre sonra sıkıyor boşa vakit harcamış oluosun.Ama filmler öylemi hep genel kültür,tecrübe,nasihat ne ararsan var.Film izle sen.

Geri