• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sun görevler / Snow Slave görevleri..

HuRSHeeeT

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
1
Öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler. Uzun zaman önce bıtaktığım silkroad r'ye geri döndüm. Aynı charıma devam ediyorum 72 level bi character. Sıkıntım bu snow slave event'ından sanırsam kostümler çıkıyormuş. Bunlar kolayca çıkarmı uğraşıyımmı yoksa gerek yokmu ?

İkincisi eskiden sun için fgw vardı kolay alınıyordu hala bu sistem geçerlimi 76 lvl sun silah için ?

Sp itemleri vardı isimlerini hatırlamıyorum fgwden ele geçirilen. Bu sistem hala devam ediyormu ? Birde oyuna yeni gelen birşeyler varsa kısaca bilgilendirirseniz sevinirim :)

Edit : 100 levelde int / str 0'lama veriliyordu sanırsam. Hala varmı bu ?

Son düzenleme:
Öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler. Uzun zaman önce bıtaktığım silkroad r'ye geri döndüm. Aynı charıma devam ediyorum 72 level bi character. Sıkıntım bu snow slave event'ından sanırsam kostümler çıkıyormuş. Bunlar kolayca çıkarmı uğraşıyımmı yoksa gerek yokmu ?

İkincisi eskiden sun için fgw vardı kolay alınıyordu hala bu sistem geçerlimi 76 lvl sun silah için ?

Sp itemleri vardı isimlerini hatırlamıyorum fgwden ele geçirilen. Bu sistem hala devam ediyormu ? Birde oyuna yeni gelen birşeyler varsa kısaca bilgilendirirseniz sevinirim :)

Edit : 100 levelde int / str 0'lama veriliyordu sanırsam. Hala varmı bu ?

Gayet kolay çıkıyor, yüklü miktarda snow flake kırdırdığım için onlarca dress sattım npcye.
FGW sistemi geçerli, talisman toplayarak sun alınabiliyor.
Dediğin itemin adı Faded Bead, o da aynı şekilde FGW'den düşüyor ve devam ediyor.
100 levelda hem stat hem skill sıfırlama potionu veriliyor.

Gayet kolay çıkıyor, yüklü miktarda snow flake kırdırdığım için onlarca dress sattım npcye.
FGW sistemi geçerli, talisman toplayarak sun alınabiliyor.
Dediğin itemin adı Faded Bead, o da aynı şekilde FGW'den düşüyor ve devam ediyor.
100 levelda hem stat hem skill sıfırlama potionu veriliyor.

Çok sağol eyvallah :)

Geri