• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sunum için ilginç konular lazım arkadaşlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Smoochy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Smoochy

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2012
Puanı
2
Türkçe II: Sözlü anlatım dersi için hoca final yerine konuşma yaptırıyor. Konuşmanını konusu herhangi bir şey olabilir. O yüzden size sorayım dedim aklınıza gelen en ilginç konularını yazın ( absürdlük değil bakın :D ) mesela bu zamana kadar anlatılan şeyler: ( klişeler ama olsun )

- mosa lisa şifreleri
- illuminati
-sübliminal mesaj

bir arkadaş balıklı göl ve çiğköfte hiayesini anlatmıştı mesela ben çok ilgiyle dinledim bilmiyordum çünkü

bu tip şeyler gelirse aklınıza esirgemeyin lütfen :)

İslamın doğuşunu, peygamberimizin çektiği zorluklar karşısında işkence çektirenlere merhametli davranması felan :) Çok ilgimi çekmiş bir şey çünkü şimdi bize biri tokat atsa dayanamıyoruz ama peygamberimize neler neler yapılmış yinede onların iyiliğini isteyip onları doğru yola getirmeye çalışmış.

Piramitler olsun, eğer bununla alakalı kitap okuduysan çok güzel bir ödev olabilir.
Sınıfta sana piramitleri nasıl yaptılar sence sorusuda gelecektir öğretmen tarafından :D

Geri