• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

AhmedKemal

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
41
Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır.

* Gece AiLeniz PC'nizi Açık Bırakmanıza izin Vermiyor mu?
* ELektrik Faturanızdan DoLayı Babanızdan Azar mı isitiyorsunuz?
* OkuL DoLayısı iLe Oyuna Hiç Zaman Ayıramıyor musunuz?
* Mümkün oLduğunca Erken LeveL YükseLtmek mi istiyorsunuz?
* Tatilemi çıkacaksınız 2 hafta bilgisayardan uzakmisiniz. ?

maxicon.png

Iste Size Süper Bir Fırsat..
4 hafta boyunca 7 Gün 24 Saat Sizin yerinize Karakterinizi Kasalım..

maxicon.png

Server Fark etmeksizin 7/24 botla Karakter kasma ücreti karsılığı 15.TL'dir.

1 Hafta : 15 TL
2 Hafta : 30 TL
3 Hafta : 40 TL
4 Hafta : 50 TL
Perimium Botting + 10TL
(Curst Heard Görevi yaptırmak isteyenler için)

Ödeme yapacağınız Hesap Numaraları
hesapno.PNG

YKB IBAN
TR88 0006 7010 0000 0066 6968 78

k0wgp.png

7/24 Karakter Kasma Hizmeti neleri kapsar, Neler yapılır.

Premiumlu Charların Pre görevleri yapılır.
İstek üzerine Gaplı sekilde kasilabilir.
Gene istek üzerine charın buildine göre skiller ayarlanır.
Charların leveline göre kasilmasi saglanir. (Itemleri ve Skilleri düzgünse)
İstenilmesi durumunda alinmasi gereken itemler Stall Networkte varsa alinir. Yada Npclerden Temin edilir.
Düşen itemler bankada depolanır.
7/24 Bottingde Charlar Solo kasılır ama bulunduğu Serverlarda 7/24 Partiler varsa o partiye sokulup kasılması sağlanır. (Partiyi Char Sahibi ayarlar.)
Premium Botting Hizmetimizde Cursed Heart (Skill Kapatma Görevi) ve Leveline uygun görevler yapılır.
Charlarınızı vermeden Önce Mutlaka İtem kilidi yapınız botla kasarken item düşme ihtimali olabiliyor (İnventorydeki silah bazen düşebiliyor)

Msn adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

iletişim Bilgileri :

Botla kasma işleminde Premium yada premiumsuz Char olması bizim için fark etmiyor.
Fakat Premiumsuz charların banlanma ve oyuna girememeleri gibi durumlar söz konusu bu yuzden Premium alinmasini tavsiye ediyoruz.
Premiumsuz Charların Dc olmaları gibi durumlarda oyuna gec girmelerinden kaynaklanan duraklamalar ve Check günlerindeki duraklamalar sureye eklenmez.

Önemli : Bu uygulama PowerLvL hizmeti değildir.

Kendi bilgisayarlarimizda Sizin adınıza Charınızı Botla dilediğiniz süre kadar gece gündüz (7/24) kasılmasını sağlamaktır.
Bu sebeple Char kaç lvl atlar gibi sorular sorulması yanlıştır. Çünkü Charın lvl atlaması tamamen İtemlerine, Skillerine, Buildine yani kısaca Chara baglıdır. Msnde Lütfen bu tarz sorular sormayınız.
Charinizin güvenliği için Crackli veya ücretsiz bir Bot değil Ücretli, güvenilirliğini kanıtlamış ve Bu işlemleri en iyi yapabileceğimiz şekilde düzenledigimiz bir bot yani S-BOT kullanıyoruz.

Not: Düşen itemlerin bankaya rahatca konulması ve uzun sureli kasılmalarda bankanın dolmaması için Bankanın boş olması önemlidir.
Charlar üstünde cape vs. ivir zivir kasılmasını engelleyecek seylerle teslim edilmez.

Charlara asla izinsiz girilmez.
(Dc veya Check'lerden hemen sonra)
izinsiz girilen charlara ceza mahiyetinde 1 gün süreyle girilmez.

İşlemlerinizi hızlı yapmak ve boşa zaman gecirmemek adına Msn'de işlem harici
Hangi botla kasıyorsunuz ?
1 haftada kac lvl olur ?
indirim varmı ?
gibi sorular sormayın.

500 kişinin üzerinde Müşteri Kitlesi olan tek Botting hizmeti veren firma olmaktan ve
3 yıldır sizlerle güvenle çalışmaktan Gururluyuz.

Taklitlerimizden Sakınınız.

Bu güne Kadar Kastığımız Charlardan bazılarının SS'lerini burdan görebilirsiniz.

ßen Carımı Kastımak iÇin Değilde ahmet aßi build döndürmek için vermek istiyorum speardan swordda döndüreceksiniz mümkünmü ?

ii aksamlar ben hizmetten yararlanmak istiyorum msn ekledim ama acmıyosnunz ahmed bey

76lvl çarı size versem yani bu servise rome serverindeyim hangi moblarda kasıcaksınız ve kaç lvl çar ile kasıcaksınız.
sorularıma cvp verirseniz menmun olurum.

hmm fıyarlarıda güzel :) tmm kardes ben chrımı bı toparlıyam ılk işim bi cahrımı sana emanet etmek olcak :D

Msnninizi ekledim ben bu işi kesin yaptırıcam kesin konuşalım ..

[HATA]Güven Sorununu Aşamayan arkadaşlar[/HATA]

Bu foruma gelmeden önce ahmedkemal nick'li abimizi ne tanıyordum ne de başka bişey. Şimdiki söyleyeceklerimi hiç kimse ahmedkemal abi dahil yağcılık veya tanıyorum diye söylediğimi zannetmesin. Yaklaşık 3 haftadan beri şahsıma ait charım ahmedkemal abinin servisinde. Ve şöyle söyleyebilirimki 3 hafta charı kendim oynasam bu kadar iyi bakamazdım. İteminden tutun golduna silk'inden tutun presine herşeyiyle Allah razı olsun Ahmedkemal abi ilgileniyor. dışarıdan gelip birisi baksa charın başkasına ait olduğunu anlayamaz bile. Sözün kısası o ki . Sadece 1 hafta bi carınızı teslim edin. ve verilen hizmeti görün. Gerçekten aldığı hizmet parasının karşılığını fazlasıyla verdiğini göreceksiniz. suan 3. haftadayız. charım 76 leveldi 86 level suan. arada oyuna bende giriyorum . Silk parasını dahi ahmedkemal abi'nin hesabına yatırdım silk'ini çekip premiunu o aldı.

Buradanda Ahmedkemal abiye böyle bi hizmeti eksiksiz olarak bize sunduğu için cok teşekkür ederim . tanıdıktan sonra oyunun pek anlamı olmadığını önemli olan sağlam bi abi kazanmak olduğunu anladım . .

Hayırlı günler
İyi Forumlar

Geri